اسباب بازی برای کودک نه ماهه

ایمان رجاییان چهارشنبه 17 شهریور 1400 - 15:31
اسباب بازی برای کودک نه ماهه
اسباب بازی برای کودک نه ماهه

دوزتوی، مرجع فروش اسباب بازی برای کودک نه ماهه

انتخاب بهترین اسباب بازی برای کودک نه ماهه

به طور قطع شما والدین گرامی می‌خواهید بهترین امکانات را در اختیار کودک دلبندتان بگذارید تا او پیشرفت نماید. محتمل است بخواهید در اوایل نوزادی، مهارت‌های یادگیری وی را از طریق بازی با اسباب بازی‌ ها و سایر فعالیت‌های سرگرم کننده ارتقاء ببخشید. مطالعات علمی نشان می‌دهند که کودک نه ماهه از طریق بازی و کشف کردن یاد می‌گیرد و مهم است که اسباب بازی‌ها را به گونه‌ ای انتخاب کنید که توانایی، رشد و پیشرفت کودک را ارتقاء بخشند. با توجه به پیشرفت جسمی و ذهنی کودک در نه ماهگی، نیازهای وی متفاوت شده و انتخاب اسباب بازی برای ش احتیاج به بررسی های بیشتری دارد. اسباب بازی ی یک کودک نه ماهه نسبت به کودک هشت ماهه و کودک هفت ماهه هم بسیار متفاوت است. کودک نه ماهه ی شما درک بیسیار بیشتری به یک کودک شش ماهه دارد و به همین سبب می بایست از این فرصت طلایی کمال استفاده را ببرید و با مشاوره گرفتن از کارشناسان فروشگاه بزرگ اسباب بازی دوزتوی به انتخاب مناسب ترین اسباب بازی برای کودک نه ماهه تان اقدام بفرمایید.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت سفارش با پشتیبانی تماس حاصل کنید | ۹۱۰۳۵۴۰۵-۰۲۱

پیشرفت همه جانبه کودک در نه ماهگی

فهمیدن پیشرفت یک کودک ۹ ماهه و طریقه ی عملکرد وی به شما یاری می رساند تا انواع اسباب بازی های مناسب را برای او گزینش نمایید. یکی از مشخصه های اصلی کودک ۹ ماهه این است که به سهولت به صورت چهار دست و پا حرکت کرده و در تمامی جاهای خانه حضور پیدا می کند. کودک نه ماهه می تواند اسباب بازی های ش را به دست بگیرد و به انواع بازی های تعاملی علاقه ی وافر نشان دهد. کودک نه ماهه به خودی خود تمایل پیدا می کند که انواع صداها و رنگ ها را از هم تمیز دهد و شروع به بازی های ساده نماید. او به خوبی می تواند تشخیص دهد کدام یک از اسباب بازی هایش می تواند لذت و هیجان بیشتری را تولید کند.

پیشنهاد می کنیم صرفا در فکر خرید اسباب بازی های گران قیمت برای وی نباشید. شاید خرید یک اسباب بازی ارزان قیمت و کارآ بسیار بیشتر از خرید جدیدترین اسباب بازی دنیا مفید و جذاب باشد. به شما پیشنهاد می کنیم با ورود به سایت خرید اسباب بازی دوزتوی و مشاهده ی انواع اسباب بازی مربوط به کودک دو ماهه، کودک سه ماهه، کودک چهار ماهه، ...، و کودک نه ماهه یک خرید اسباب بازی اینترنتی را تجربه نمایید. در کل به شما توصیه می کنیم به هنگام خرید اسباب بازی برای کودک نه ماهه کمال دقت را به خرج دهید تا بهترین نمونه را خریداری بفرمایید.

معرفی گروهی از بهترین اسباب بازی ها برای کودک نه ماهه

انواع اسباب بازی حمام مانند پنگوئن، ستاره دریایی، ماهی و…
انواع اسباب بازیهایی که صدا تولید می کنند و قابلیت استفاده در آب را دارند می‌توانند تا حد زیادی کودک نه ماهه ی شما را مشغول و سرگرم کنند. حیوانات دریایی، زیبا و رنگارنگ می باشند و در طول حمام برای کودک نه ماهه شبیه سازی می گردند. انواع اسباب بازی‌ هایی که از شخصیت‌های دریایی الهام گرفته شده‌اند به خلاقیت کودک نه ماهه کمک می نمایند و کودکان را با حیوانات آشنا خواهند کرد. شما می توانید اسباب بازی مذکور را پر از آب نمایید و اجازه دهید کودک هنگام حمام آنها را فشار دهد. اسباب بازی‌های نرم برای دست‌های کوچک کودک نه ماهه بسیار مناسب می باشد و می‌تواند به راحتی آن‌ها را بفشارد. همانطور که اسباب بازی‌ها به صورت زیبایی شناور می گردند، می‌توانید کودک را با آن‌ ها آشنا نمایید.

بازی کلاغ و خرس
این اسباب بازی مملو از شگفتی‌های خاص می باشد که آن را با جلوه‌های صوتی سرگرم کننده، شخصیت‌ها و آهنگ‌های آشنا همراه می نماید. کودک باید توپ را داخل شکم کلاغ رها نماید و آن از شکم یا دهان خرس دریافت کند. کودک می‌تواند چهار دست و پا راه برود و توپ را بگیرد. او از چرخش پروانه لذت می ‌برد و با شوق به صداها و موسیقی‌ها گوش فرا می دهد.
چرخش توپ در رول

این اسباب بازی برای کودک ۹ ماهه بسیار مناسب خواهد بود. توپ اکریلیک از اشکال و دانه‌های رنگی تشکیل یافته که هنگام چرخش و پایین آمدن، صداهای سرگرم کننده ایجاد می تماید. این اسباب بازی برای کودک بسیار امن بوده و باعث می‌شود تا او بارها و بارها با آن بازی نماید. این اسباب بازی جذاب به بهبود مهارت‌های حرکتی، توانایی‌های ذهنی و یادگیری کودک ۹ ماهه ی شما کمک می‌کند و کودک را با مفهوم علت و معلول آشنا خواهد نمود.

اشکال مطابق و تخم‌ مرغ های رنگی
شاید دوست داشته باشید که این تخم مرغ‌ ها را با جفت خودشان هماهنگ نمایید. این اسباب بازی توانایی کودک در تشخیص گرافیک و رنگ را ارتقاء می دهد و هماهنگی دست و چشم، هوش و توانایی واکنش کودک را افزایش خواهد داد. این محصول دارای لبه‌های صاف است و برای کودکان نه ماهه مناسب می باشد.

مکعب فعال یادگیری
این اسباب بازی یک اسباب بازی پنج طرفه ی فوق العاده می باشد که اکتشافات را تشویق می نماید. چهار دگمه نورپرداز بر روی اسباب بازی صداهای حیوانات، نام حیوانات و شکل آن‌ها را معرفی می نماید. این اسباب بازی دارای چهارده ویژگی تعاملی می باشد که مهارت‌های حرکتی را تقویت نموده و باعث می گردد کودک نه ماهه برای نشستن و بازی کردن تشویق گردد. بلوک‌های چرخشی و کشویی باعث تعامل کودک می گردند. همچنین، این اسباب بازی بیست و پنج آهنگ اجرا می نماید. همانطور که مکعب شروع به حرکت می نماید، حسگر حرکتی صداهای سرگرم کننده را فعال کرده تا توجه کودک را جلب نماید و خزیدن او را تشویق کند. هنگامی که کودک بازی می نماید، دوست دارد که آن‌ها را فشار داده یا بچرخاند. تنها با فشار دادن و کشیدن دگمه‌های موسیقی، صداها، رنگ‌ها و اسامی دستگاه‌ها معرفی می گردند.

 

بازی بدون اسباب بازی با کودک نه ماهه

_ در حالی که در کف اتاق نشسته اید، کودک ۹ ماهه را به حالت نشسته بغل نموده و قفسه سینه و پاهای او را برای جلوگیری از سقوط حمایت فرمایید. این کار به او در یادگیری نشستن کمک شایان توجهی خواهد کرد.
_ یک قاشق به دست او بدهید و اجازه دهید آن را به سمت دهان ببرد و در دهان بگذارد یا بیندازد.
_ یک اسباب بازی صدادار را در کنار یا پشت کودک نه ماهه به صدا درآورید یا چند عدد لوبیا را داخل یک بطری پلاستیکی بریزید و آن را تکان دهید تا کودک به صدای آن توجه نماید و به دنبال صدا بگردد.

_ به هر دست او یک جغجغه با صدای متفاوت بدهید و دقت فرمایید آیا از صدای خاصی خوشش می آید یا خیر؟
_ یک بطری پلاستیک با در محکم را که داخل آن لوبیا ریخته اید، به دستش بدهید تا تکان دهد و صدا تولید نماید.
_ بدن کودک نه ماهه را با اشیاء مختلف مانند حوله، دستمال کاغذی و کیسه پلاستیکی مالش دهید و درباره زبری، نرمی، لیز بودن آنها با او صحبت نمایید.
_ اجازه دهید خودش را در یک آینه ببیند. در گهواره یک آینه ی نشکن نصب نمایید تا بتواند خودش را در آن ببیند. در حالی که تصویر هر دوی شما در آینه است، با او صحبت نمایید.
_ او را به شکم بخوابانید و جلویش اسباب بازی های صدادار بگذارید و کمک کنید به آنها برسد.

 

_ با صدا درآوردن با کودک نه ماهه تان بازی نمایید. صداهایی را که ایجاد می نماید تکرار و تقلید کنید. صورت تان را مقابل صورت او بگذارید و اجازه دهید صدا درآوردن شما را ببیند و ذوق نماید.
_ قاشق ها و فنجان های مختلف را در کنار هم به یک نخ ببندید و با تکان دادن نخ، کودک را تشویق نمایید که او نیز آنها را به صدا در آورد.

سخن پایانی

مرکز خرید اسباب بازی دوزتوی شرایط فروش اسباب بازی آنلاین را فراهم کرده تا به راحتی بتوانبد ار داخل منزل به انواع اسباب بازی مناسب کودک نه ماهه تان دسترسی داشته باشید. همچنین کارشناسان سایت دوزتوی به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به پرسش های شما والدین گرامی درباره نحوه ی خرید اسباب بازی برای کودکان هستند تا هنگام خرید هر نوع اسباب بازی از تمامی اطلاعات مورد نیاز برخوردار شوید.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت سفارش با پشتیبانی تماس حاصل کنید | ۹۱۰۳۵۴۰۵-۰۲۱

نظرات
    نظرات
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد