فیلتر


اسباب بازی نوزاد

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

معرفی اسباب بازی های بی خطر مناسب نوزاد

خرید اسباب بازی برای نوزاد، از مهم ترین دغدغه های والدین می باشد. فروشگاه آنلاین اسباب بازی دوزتوی، با درک کامل این موضوع، اقدام به معرفی اسباب بازی های بی خطر مناسب نوزاد نموده است. بهترین اسباب بازی های نوزاد از بهترین برندها از جمله هالی تویز و هولا در این صفحه در دسترس شما خوبان می باشد. 

1 2 3 4 5 6

فواید اسباب بازی نوزاد

علاوه بر کیفیت، فاکتور قیمت نیز از مهم ترین عوامل موثر بر خرید می باشد. قیمت اسباب بازی نوزاد در این صفحه به صورت مرتب آپدیت (به روزرسانی) می شود تا بتوانید به راحتی تصمیم گیری کنید. انواع جغجغه، دندان گیر و اسباب بازی های موزیکال مناسب برای نوزاد معرفی و بررسی شده است. محصولات برند هولا (هالی تویز)، تماما نشکن هستند، فاقد لبه های تیز و خطرناک بوده و در ساختارشان از رنگ خوراکی استفاده شده. بدین ترتیب با خیال راحت اجازه دهید نوزاد، با اسباب بازی ها بازی کرده و به دور از استرس، آن ها را داخل دهان خود فرو ببرد. دوزتوی، مرجع اسباب بازی ارزان، باکیفیت و قیمت مناسب می باشد؛ لذا از برندهای ایرانی باکیفیت نیز، محصولاتی انتخاب شده اند. تا قبل از یکسالگی، بسیاری از اسباب بازی های نوزادی، حکم بازی فکری برای نوزاد را دارند. بعد از 3 سالگی، انواع لگو و ساختنی، می تواند اسباب بازی مناسبی باشد. هم چنین به شما پیشنهاد می کنیم که از خرید کتاب نوزاد نیز غافل نشوید. کتاب یک ابزار آموزشی بی مانند در میان تمام کالاهای نوزادی می باشد. اسباب بازی نوزاد ابزاری است که به کودک کمک می کند خود و دنیای اطراف‌اش را شناسایی کند بدین ترتیب بازی برای رشدِ سالم بچه‌ ها بسیار حیاتی می باشد. در حین بازی با اسباب بازی، نوزاد حل مشکلات و همراهی با دیگران را فرا می‌گیرد و مهارت های حرکتی ظریف‌اش تقویت می شود. به طور خلاصه می توان این طور عنوان کرد که اسباب بازی نوزاد و بازی با آن سبب توسعه موارد زیر می شود :

- مهارت های اجتماعی : درک اولیه از همکاری، رعایت نوبت، چارچوب قوانین بازی و بحث و گفت و گو، با بازی کردن با اسباب بازی نوزاد رخ می دهد. همزمان با رشد نوزاد و بازی با اسباب بازی ها مختلف، این مهارت توسعه می یابد.

- شناخت مفاهیم : اسباب بازی نوزاد به نوزاد کمک می کند مشکلات خود را حل کند. همچنین بسته به نوع اسباب بازی، آموزش رنگ، اعداد، اندازه ها و اشکال نیز در حین بازی کردن برای نوزاد رخ می دهد. به طور حتم، حس لامسه در درک اندازه ها، به نوزاد کمک شایانی می کند.

- مهارت های فیزیکی : دست زدن، چنگ زدن، بالا و پایین پریدن، دویدن و حفظ تعادل، از مهم ترین مهارت های فیزیکی ای هستند که در حین بازی با اسباب بازی نوزاد تقویت می شوند. مجددا ابعاد یک اسباب بازی، در تقویت ابعاد مهارت های فیزیکی موثر است. 

به این جمله دقت کنید : بازی با اسباب بازی برای نوزاد، فراتر از وقت گذرانی و تفریح است. بیشتر اسباب بازی ها، فرصتی را در اختیار نوزاد قرار می دهد که زمینه یادگیری و آموزش او را فراهم می کند. اسباب بازی های مناسب، سریعا احساسات کودکان را دربرمی گیرند و لذا سبب شکوفایی خلاقیت نوزاد می شوند و بدین ترتیب ایشان را ترغیب به ارتباط با محیط اطراف می نماید. نوزادان و نوپایان نسبت به محیط پیرامون خود بسیار مشتاق و کنجکاو هستند. هرگونه شکل، رنگ، بافت، مزه و حتی صدای جدیدی توجه آن ها را به سمت خود جلب می کند و برای آن ها جذاب می باشد.. اسباب بازی هایی که برای سنین نوزادی و نوپایی طراحی و ساخته شده اند، باعث می شوند تا آن ها حس های جدیدی را تجربه نمایند. البته توجه به این نکته ضروری است که وجود تعداد زیادی اسباب بازی در کنار نوزادان و کودکان نوپا، باعث می شود تا حواس آن ها مدام از یک اسباب بازی به اسباب بازی دیگر منحرف شده و کیفیت زمانی که برای بازی صرف می کنند، پایین بیاید. به همین دلیل تولید کنندگان اسباب بازی که به این موضوع واقف هستند، اسباب بازی هایی را تولید کرده اند تا تمامی حواس کودکان را درگیر آن اسباب بازی نمایند. به همین دلیل مهم است تا والدین با انتخاب اسباب بازی های مناسب و درست، یادگیری فرزندان خود را به شیوه ای مناسب پیش ببرند. به طور جمع بندی باید عنوان کنیم که اسباب بازی نوزاد سبب تجریک ذهن کودک می شود. این تحریک ذهن و برانگیخته شدن حس کنجکاوی، سبب توسعه یافتن موارد بالا می شود. با انتخاب اسباب بازی مناسب برای نوزاد خود، ضمن توجه به آموزش او، شادی و نشاط را برایش به ارمغان آورید.