اسباب بازی مناسب برای نوزاد دو ماهه

ایمان رجاییان چهارشنبه 17 شهریور 1400 - 14:23
اسباب بازی مناسب برای نوزاد دو ماهه
اسباب بازی مناسب برای نوزاد دو ماهه

دوزتوی، مرجع فروش اسباب بازی مناسب برای نوزاد دو ماهه

نیاز کودک دو ماهه به اسباب بازی

کودک دو ماهه به سبب محدودیت های خاص یک نوزاد نیاز چندانی به بازی با انواع اسباب بازی خاص را نخواهد داشت. عموما تعداد اسباب بازی مناسب برای کودک دو ماهه دارای تنوع زیادی نمی باشد. ولیکن انتخاب بهترین اسباب بازی ها برای کودک دو ماهه نیز نیاز به دقت فراوان دارد. مرکز خرید اسباب بازی دوزتوی در تلاش است تا انواع اسباب بازی مناسب برای کودک ۲ ماهه را برای شما تهیه کند تا در این راه با مشکل خاصی مواجه نگردید. در این مقاله در رابطه با انواع اسباب بازی هایی که می تواند به نوبه ی خود باعث آرام و سرگرم شدن کودک دو ماهه شما است را به صورت اجمالی معرفی کنیم.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت سفارش با پشتیبانی تماس حاصل کنید | ۹۱۰۳۵۴۰۵-۰۲۱

مناسب ترین اسباب بازی‌ها برای کودک دو ماهه

انتخاب اسباب بازی برای نوزادان و کودکان مسلما به سن آن‌ها بستگی مستقیم دارد. مثلاً یک کودک دو ماهه به وسایل متحرکی که صدای خاصی نیز دارند، تمایل دارد، در حالی که یک کودک پانزده ماهه به هیجان بیشتری احتیاج دارد. تلاش داریم در این قسمت مقاله اسباب بازی های مناسب برای کودکان دو ماهه را به شما معرفی کنیم.
در ماه اول و دوم تولد، چون نوزاد نمی‌تواند چیزی را به دست بگیرد یا بنشیند، ترجیح می‌دهد تا فقط بینید و بشنود. وسعت دید وی در ابتدا تار و مبهم می باشد و صرفا تا فاصله ۲۰ تا ۳۸ سانتی‌متری خود را می تواند ملاحظه کند. عموما نوزادان در دو ماهگی می‌توانند صورت افراد را تشخیص دهند.
طرح‌هایی با کنتراست بالا و رنگ‌های روشن، نوزادان دو ماهه را جذب خود می نمایند، زیرا آن‌ها بهتر می‌توانند تصاویر را تشخیص دهند. نوزادان در این سن، همچنین به صدای موسیقی‌های ملایم نیز واکنش مناسبی نشان می‌دهند. وسایلی که به آرامی تکان می‌خورند و صدای آرام یا موسیقی ملایمی دارند برای نوزادان تازه متولد شده و دو ماهه بسیار لذت بخش و جذاب می باشند. این اسباب بازی ها می توانند آن ها را ساکت نگه دارند. فروشگاه اسباب بازی دوزتوی انواع اسباب بازی مناسب برای کودک ۲ ماهه را فراهم آورده و شما عزیزان می توانید به انتخاب بهترین نمونه ها دست بزنید. بهترین اسباب بازی مناسب این سن عبارتست از:

انواع جغجغه مچی یا جغجغه جورابی
شما می توانید جغجغه نرم و کوچکی را به مچ دست یا قوزک پای کودک تان متصل نمایید، یا از انواع جوراب‌ که دارای جغجغه هستند بهره ببرید تا کودک برای مدت زمان طولانی سرگرم و ساکت باشد. او با هر بار تکان دادن دست یا پای خود، صدای جدیدی می‌شنود که برایش بسیار جذب کننده می باشد.
انواع اسباب بازی‌ حمل شدنی

دید نزدیک‌بین نوزاد دو ماهه باعث می شود، هر چیزی را شما بتوانید در برابر چشمان ش نگه دارید دوست داشته باشد. کودکان در این سن نمی‌توانند چیزی را در دست خود حفظ کنند، اما با ضربه زدن به اسباب بازی هایی که دوست دارند، علاقه وافر شان را نشان می‌دهند.

انواع عروسک پولیشی
همانطور که گفته شد دید کودک ۲ ماهه نزدیک بین می باشد. پس هر نوع اسباب بازی که در معرض دید او حرکت نماید توجه ش را جلب نموده و آن را دوست خواهد داشت. عروسک پولیشی یکی از بهترین اتخاب ها برای کودک دو ماهه محسوب می شود. شما عزیزان می توانید انواع عروسک ها را از سایت خرید اسباب بازی دوزتوی به صورت اینترنتی ابتیاع بفرمایید. دوزتوی شرایط فروش اسباب بازی آنلاین را دارد و به راحتی می توانید خرید اسباب بازی اینترنتی را تجربه کنید.
انواع آینه نشکن

کودک دو ماهه مشخصا نمی تواند تشخیص دهد تصویری که در آینه است، خود او ست؛ به همین سبب، مجذوب آن تصویر و حرکاتش خواهد شد. کودک دو ماهه به تصویر خود لبخند می‌زنند. می‌توانید در جایی که پوشک او را عوض می‌کنید، یک آینه نشکن قرار دهید تا با آن سرگرم باشد. انتخاب همین اسباب بازی ساده می تواند برای مدت طولانی کودک دو ماهه را آرام و سرگرم کند.

انواع کتاب نرم با تصاویر بزرگ و پررنگکتاب‌ های نرم با تصاویر بزرگ و قابل تشخیص، به طور اختصاصی برای نوزادان طراحی شده. کتاب را در کنار شان قرار دهید و با صدای بلند داستان یا شعر داخل آن را برای او بخوانید. کودک با این کار جذب صدا و ورق زدن شما خواهد شد.
انواع اسباب بازی‌ های حسگردار

این نکته را فراموش نفرمایید که انواع اسباب بازی‌های نرم که هنگام فشار دادن کلیدهای آن‌ها، می‌لرزند، بسیار مورد علاقه کودک دو ماهه می باشد.

انواع زنگوله‌های بادی
کودکان دو ماهه جغجغه و زنگوله‌های صدادار را بسیار دوست می دارند. به همین جهت، می‌توانید زنگوله‌هایی که با وزش باد حرکت می نمایند را در بالای سر کودک آویزان نمایید تا هم حرکت آن‌ها را مشاهده نمایند و هم صدایش را بشنوند. ولی چنانچه زنگوله در کنار گهواره وی باشد، شاید کودک شما عادت نماید تا پیش از اینکه بخوابد، برای دقایقی به آن نگاه کند. حتی می‌توانید کودک دو ماهه خود را هر چند وقت یک ‌بار بلند کنید تا خودش این زنگوله را به صدا در بیاورد.
انواع اسباب بازی موزیکال (جعبه موسیقی)

موسیقی یکی از بهترین روش ها برای آرام و سرگرم نمودن کودک دو ماهه محسوب می شود. با پخش کردن انواع موسیقی برای کودک می توانید واکنشهای او را نسبت به موسیقی های مختلف مشاهده نمایید.

سخن پایانی

شما والدین گرامی با دقت فراوان برای خرید اسباب بازی برای کودک دو ماهه ی خود می توانید بهترین لحظات را برای وی به ارمغان بیاورید و از لبخند دلبندتان حظ وافر برده و آرامش و لطف خداوند را احساس نمایید. دوزتوی آماده ارائه انواع خدمات در زمینه مشاوره و فروش اسباب بازی مناسب برای کودک دو ماهه و سه ماههی شما می باشد.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت سفارش با پشتیبانی تماس حاصل کنید | ۹۱۰۳۵۴۰۵-۰۲۱

نظرات
    نظرات
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد