اسباب بازی برای کودک یکساله (دوازده ماهه)

ایمان رجاییان چهارشنبه 17 شهریور 1400 - 16:30
اسباب بازی برای کودک یکساله (دوازده ماهه)
اسباب بازی برای کودک یکساله (دوازده ماهه)

دوزتوی، مرجع فروش اسباب بازی برای کودک دوازده ماهه و اسباب بازی برای کودک یک ساله

خرید اسباب بازی مناسب برای کودک یکساله (دوازده ماهه)

پس از پشت سر گذاشتن این ماه، کودک یازده ماهه ی شما وارد سن یک سالگی شده و جشن تولد یک سالگی اش را جشن خواهید گرفت. شما و کودک دوازده ماهه تان در طول این مدت چنان شیفته و دلبسته هم گشته اید که دوری از هم را برای یک لحظه هم نمی‌توانید تحمل نمایید. باورکردنی نخواهد بود که این کودک نه چندان قوی حالا دیگر به اندازه ای بزرگ شده که می‌خواهد خیلی از مسائل را به شما تفهمیم نماید. کودک دوازده ماهه ی شما از حالا به دنبال استقلال می باشد. حال و احوال کودک یک ساله ی شما در این روزها مصداق ضرب المثل "با دست پس می‌زند و با پا پیش می‌کشد" شده است. وی هم می‌خواهد مستقل شود و هم اینکه توجه شما را از دست ندهد. بنابراین راه‌ های مختلفی را آزمایش خواهد کرد تا شما به او توجه نمایید در عین حال ممکن است خودش‌ را بی‌ تفاوت هم نشان دهد. او تلاش می‌کند تا کلمات را ادا نماید. برخی از کودکان ممکن است در این سن حدود ده کلمه بگویند و برخی دیگر همچنان اصوات نامفهوم را تکرار نمایند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت سفارش با پشتیبانی تماس حاصل کنید | ۹۱۰۳۵۴۰۵-۰۲۱

کودک دوازده ماهه اکنون شما را مرجع بزرگی برای انجام دادن یا ندادن کارها می‌داند. بنابراین گاهی برای دست زدن به برخی از اشیاء ابتدا به شما نگاه می‌کند تا واکنش شما را در این باره بداند. حتی گاهی وقتی دیگران به او چیزی تعارف می‌کنند یا از او چیزی می‌خواهند ممکن است او باز به شما نگاه کرده و منتظر عکس العمل شما بماند. تمامی این کنش ها و واکنش ها نشان می دهد که کودک یک ساله تان وارد مرحله ی جدیدی از زندگی شده است. وارد شدن به این فاز جدید زیستن نیازمند تأمین سایر ملزومات زندگی می باشد. یکی از این موارد مهم که بایستی با دقت تهیه شود انواع اسباب بازی برای کودک یک ساله می باشد. دوزتوی به عنوان یک فروشگاه بزرگ اسباب بازی فروشی در اصفهان انواع اسباب بازی برای کودک دوازده ماه، کودک یازده ماهه، کودک ده ماهه و ... را فراهم آورده و شما عزیزان می توانید بهترین اسباب بازی را انتخاب نمایید. خرید اسباب بازی برای کودکان از جمله ی جذاب ترین کارها محسوب می گردد. ولیکن دقت را همیشه چاشنی کار خود نمایید تا بهترین نتیجه حاصل شود.

انواع اسباب‌ بازی‌هایی برای کودک دوازده ماهه

کودک یک ساله در این سن و سال چون بر امر راه رفتن تسلط پیدا کرده است دوست دارد دنبال شما راه بیفتد و کارهایتان را تقلید نماید. همچنین از آنجا که تا حدودی در استفاده از دستانش مهارت یافته از کلنجار رفتن با چیزهایی که توانایی‌های دستی او را طلب می نماید بیش ازهر کار دیگری خوشحال می گردد. همچنین با توانایی صحبت کردن و درک بعضی از کلمات و موضوعات از شنیدن به داستان‌ها لذت وافر می برد.
_ جعبه موسیقی یا اسباب ‌بازی ‌های موزیکال‌
انواع اسباب بازی هایی از این نوع که زمان حرکت دادن جرینگ جرینگ می نمایند بیش از همه توجه کودک را به خود جلب می‌کنند. انواع مختلف جعبه موسیقی مخصوص کودک دوازده ماهه را از دوزتوی تهیه فرمایید.
_ انواع کتاب‌ مناسب کودک یک ساله
انواع کتاب با جنس های مختلف و همینطور لباس‌های مصور که تصاویر خوش‌ رنگ و لعاب دارند بسیار مناسب می باشند.
_ انواع وسایل رنگ آمیزی و نقاشی

این وسایل نیاز کودک یک ساله ی شما به خط خطی کردن را برآورده می نماید.
_ انواع اسباب بازیهای در هم رونده

این اسباب‌ بازی‌ ها را می‌توان روی هم قرار داد یا به هم چفت نمود. می‌توان از قطعات بزرگ‌تر به عنوان محفظه‌ ای برای تکه های های کوچک‌ تر بهره برد.

_ انواع وسایل نقلیه
این اسباب بازی ها باید دارای ظاهری پیچیده‌تر باشند و از چوب یا پلاستیک ساخته‌شده باشند. شما می توانید انواع متنوعی از ماشین های مخصوص کودک شش ماهه، کودک هفت ماهه، کودک هشت ماهه، ...، و کودک ۱۲ ماهه را از سایت خرید اسباب بازی دوزتوی خریداری کنید.
_ انواع پازل‌ ها

پازل هایی انتخاب کنید که یا برآمدگی داشته باشند که برداشتن قطعات آن‌ها سهل باشد و یا از چند قطعه‌ی خیلی بزرگ که کنار هم گذاشتن شان ساده باشد تشکیل یافته باشند. انواع اسباب بازی فکری و انواع مختلف پازل برای سنین مختلف از کودک دو ماهه، کودک سه ماهه تا بزرگسالان را در سایت دوزتوی مشاهده بفرمایید.
_ انواع اسباب بازی های روی هم گذاشتنی

حلقه‌ها یا مکعب‌های روی هم گذاشتنی سبب تقویت مهارت های دستی و تجسم فضایی در کودک دوازده ماهه ی شما می گردند.
_ انواع اسباب بازی های هل دادنی و کشیدنی

خرید گروهی از اسباب بازیهایی که دارای یک ریسمان برای کشیدن یا دسته‌ای برای هل دادن هستند و چرخ‌دستی‌هایی برای پر و خالی کردن اشیاء هستند برای کودک یک ساله توصیه می گردند.

معرفی فعالیت‌ها و بازی‌هایی مفید برای کودک یک ساله

انواع فعالیت ‌های مربوط به صداها و کلمات: به خواندن شعرهای کودکانه که برای رشد زبان بسیار مناسب‌ هستند اقدام کنید و با استفاده از شیوه ی بیان بزرگسالان و نه "زبان بچه‌ها" تا می‌توانید با کودک یک ساله تان صحبت کنید.
انواع بازی‌ها و فعالیت‌های بدنی
: بازی‌هایی با حرکات ساده مثل اتل متل توتوله، دس دسی، قطار بازی و قایم باشک (کاری کنید که کودک یک ساله تان شما را به آسانی پیدا نماید) برای مصرف بخشی از انرژی اضافی کودک بسیار مفید هستند.
انواع فعالیت‌های هنری
: خمیر بازی، رنگ‌آمیزی و نقاشی تحت نظر شما قابل انجام می باشد. متذکر می شویم از سمی نبودن تمام مواد اطمینان ۱۰۰% حاصل کنید.
انواع بازی‌های داخل یا خارج از منزل
: جعبه‌ی شن و لگن آب ساعت‌ها باعث سرگرمی کودک دوازده ماهه ی شما خواهند شد. ظروف و پیمانه‌های خانگی، حباب سازهای دست‌ساز یا اسباب‌ بازی‌های تجارتی در اختیار کودک خود قرار دهید.

معرفی اسباب بازی های مکمل برای رشد جسمی و ذهنی کودک دوازده ماهه

اسباب بازی خانه سازی: این مکعب های مانند آجر به اندازه ای هستند تا کودک دوازده ماهه تان دیوار یا هر چه که دوست دارد را با آن ها بسازد. اما مواظب ریختن این دیوارها به روی کودک تان باشید.
اسباب بازیهای آشیانه درست کردن و اسباب بازی هایی جور شونده
: خردسالان دوست دارند تا جور کنند، توده درست نمایند، دوباره آنها را به هم بریزند و در واقع زندگی خود را از نو چینش نمایند. اسباب بازی های اینگونه برای آنها عالی خواهند بود تا مهارت های ابتدایی حل مسئله را در خود تقویت نمایند.
باشگاه کودک در منزل
: یک ست کوچک مخصوص کودک که بتوان از آن بالا رفت، قایم شد، لیز خورد و خلاصه تمامی مهارت های حرکتی را در آن آزمایش نمود مناسب خواهد بود. ولی این اسباب بازی ها تا حدودی گران قیمت بوده و به سرعت از مصرف خارج می گردند.

انواع توپ ها: هر توپی که بتوان راحت در دست گرفت برای کودک یک ساله مناسب می باشد مانند توپ های ساحلی، توپ از جنس وینیل، توپ پارچه ای. اما از توپ های از جنس فوم دوری نمایید که در آخر ممکن است در دهان کودک شوند. کودک دوازده ماهه ی شما از شوت کردن، انداختن، غلتاندن توپ لذت می برد. انواع توپ های ایمن و با کیفیت را از مرکز خرید اسباب بازی دوزر توی که در طبقه سوم سیتی سنتر اصفهان واقع شده خریداری نمایید.
انواع مداد رنگی قابل شستشو و کاغذ
: اجازه دهید خرچنگ و قورباغه کشیدن آغاز گردد، بیش تر از چند تا مداد به کودک دوازده ماهه تان ندهید. هرگز در این کار افراط نورزید. کاغذ نقاشی را جایی روی زمین بچسبانید تا وی بتواند بدون تکان خوردن کاغذ کار خود را به سرانجام رساند.

انواع اسباب بازی های راندنی: حالتی که بچه ها با خودشان یورتمه می روند از راه رفتن آنها هم جذاب تر می باشد. خیلی از اسباب بازیهای کوچک راندنیِ دسته دار برای مواقعی که وقتی کودک خسته شده، والدین او را بکشند مناسب می باشند. ترجیحا از انواع برقی استفاده نفرمایید.
انواع کتاب های تصویری
: کودک دوازده ماهه ی شما از مشاهده کردن کتاب های مصور با مضوعاتی مانند فعالیت ها و اشیاء آشنا لذت می برد. حتی اینکه کتابهای خود را داشته باشد تا از بین آنها گزینش نماید برایشان حس غرور و شعف ایجاد می نماید.

سخن پایانی

دوزتوی همواره همراه شما والدین گرامی بوده و هست تا بتواند بهترین اسباب بازیهای مخصوص کودک یک ساله را به شما پیشنهاد کند. هدف سایت اسباب بازی فروشی دوز توی این است که تمامی سلیقه ها را پوشش داده و به کاربران و مراجعین خود بهترین خدمات را ارائه کند. بهترین اسباب بازی ها در دوزتوی انتظار شما و فرزندان تان را می کشند.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت سفارش با پشتیبانی تماس حاصل کنید | ۹۱۰۳۵۴۰۵-۰۲۱

نظرات
    نظرات
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد