اسباب بازی برای کودک ده ماهه

ایمان رجاییان چهارشنبه 17 شهریور 1400 - 15:36
اسباب بازی برای کودک ده ماهه
اسباب بازی برای کودک ده ماهه

دوزتوی، مرجع فروش اسباب بازی برای کودک ده ماهه

کودک ده ماهه؛ اولین قدم ها برای دریافتن زندگی

سن ده ماهگی برای کودک شروع اتفاقات تازه‌ای است. عموما نیمی از کودکان در این ماه می‌توانند اولین قدم‌‌های شان را بردارند. پس شما باید منتظر حوادث هیجان انگیزی در زندگی کودک ده ماهه ی خود باشید. چنانچه کودک تان راه افتاده، باید شاهد زمین خوردن‌های مکرر وی نیز باشید. اما یک نکته را از خاطر نبرید. تلاش کنید در زمانی که کودک ۱۰ ماهه تان اولین قدم‌های خود را را تجربه می‌کند فقط از نزدیک مراقبش باشید، اما بلند شدن را به خودش واگذار نمایید. بدین صورت وی معنای استقلال را خواهد فهمید. اگر قرار باشد با هر زمین خوردن شما یاری اش نمایید او بیش از پیش به شما وابسته می گردد و محتمل می باشد نتواند در امور دیگر به استقلال برسد. برای قدم‌هایی که بر می‌ دارد تشویق ش نمایید و دست بلندی برایش بزنید.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت سفارش با پشتیبانی تماس حاصل کنید | ۹۱۰۳۵۴۰۵-۰۲۱

در حین این افتادن و بر خاستن های مکرر می بایست به فکر خرید اسباب بازی های مناسب کودک ۱۰ ماهه ی خود نیز باشد. شما به عنوان والدین وی اذعان می کنید که نیاز به اسباب بازی های مناسب کودک دو ماهه به نسبت یک کودک نه ماه، کودک هشت ماهه، کودک هفت ماهه و ... به صورت خاصی متفاوت است. زیرا که وی گام های بلندی را برای کشف و شهود جهان پیرامون خود بر می دارد. شما می توانید از مجموعه ی کاملی که سایت خرید اسباب بازی دوزتوی تدارک دیده دیدن کنید و تمامی نمونه ها را با هم قیاس نمایید و با توجه به توانایی های خارق العاده ی کودک ده ماهه ی خود از میان انواع اسباب بازی های موجود به گزینش بهترین نمونه دست بزنید.

معرفی انواع اسباب بازی های مناسب برای کودک ۱۰ ماهه

کودک ۱۰ ماهه ی شما به این میزان از فهم دست یافته که اشیاء زیادی در اطراف وی قرار گرفته اند هرچند که نتواند آن ها را ببیند و یا احساس نماید. این بدان معنی می باشد که اگر حیوان مورد علاقه خود را از دست دهد و نتواند آن را ببیند به دنبال ش خواهد گشت. ما در این قسمت از مقاله تلاش داریم تا انواع نمونه اسباب بازیهای مناسب برای کودک ده ماهه را به شما معرفی کنیم. پیشنهاد می کنیم پیش از انتخاب اسباب بازی برای کودک ۱۰ ماهه ی خود با کارشناسان فروشگاه اسباب بازی دوزتوی مشورت کنید و از اطلاعات ایشان کمال بهره را ببرید. سایت خرید اسباب بازی دوزتوی انواع اسباب بازی ارزان قیمت تا جدیدترین اسباب بازی های دنیا را در فروشگاه خود جمع آوری کرده تا بتواند به خواسته های مراجعین خود پاسخی شایسته دهد. انواع اسباب بازیهای مناسب کودک ده ماهه عبارتست از:

انواع اسباب بازی های فشاری
هنگامی که کودک ده ماهه ی شما شما شروع به حرکت می نماید، بیشتر علاقه مند به اسباب بازی هایی می گردد که این چنین کاری را انجام دهد. او در جستجوی اسباب بازی هایی مثل ماشین ها و یا حیواناتی می باشد که بتواند روی چرخ آن ها فشار وارد کند و دور اتاق راه ببرد.

اسباب بازی قورباغۀ جهنده
این اسباب بازی مخمل و رنگارنگ با یک چهره نرم و دوست داشتنی، توجه کودک ۱۰ ماهه را جلب می نماید. کودک بیشتر از دوازده ماهه می‌تواند مهارت‌های عملی مانند اتصال زیپ، پوشیدن کفش و بند چسبان را بیاموزد. اسباب بازی قورباغۀ سبز شامل دست‌های جیر جیر و جیغ زن می باشد و اندازه آن برای بغل کردن مناسب خواهد بود. بچه ها دوست دارند دست‌های قورباغه را فشار بدهند و صدای جیر جیر آن را بشنوند. بنابراین، آنها شروع به درک علت و معلول خواهند نمود. زبان قرمز این اسباب بازی را بکشید و از تکان خوردن شکم آن لذت ببرید! این اسباب بازی می تواند دوست مسافرتی کودک ده ماهه برای سفرهای طولانی یا اسباب بازی مورد علاقه او برای زمان خواب محسوب شود.

انواع اسباب بازی هایی که می تواند آن ها را کنترل نماید
کودک ۱۰ ماهه تان این ایده را قبل می کند که می تواند مسبب آن باشد که هر چیزی رخ دهد.کارهایی مانند تکان دادن، چرخاندن، پیچ زدن، فشردن، رها نمودن و باز کردن چیزها می تواند او را بسیار شگفت زده نماید. فنجانهای تو در تو، بلوک هایی که روی هم قرار می دهند، مخروط های حلقه، اسباب بازی با اهرم ها و اسباب بازی هایی که می تواند آن ها را درون هم دیگر قرار دهد می تواند سبب ساز ایجاد هیجانی وافر در وی گردند.

بازی با حیوانات
این اسباب بازی خاص یکی از بهترین اسباب بازی‌ هایی می باشد که کودک شما را با حیوانات و اشکال مختلف آشنا خواهد نمود. این بازی علت و معلول را ترویج داده و اکتشافات را با مخلوقات رنگارنگ پاداش می‌دهد. در این اسباب بازی عملی، در حین فشار دادن سوئیچ‌ها، کلیدها و اسلایدها حیوانات رنگارنگ ظاهر می گردند و بوق های به خصوصی می نوازند. این اسباب بازی از یک دسته توکار ساخته شده که اجازه می ‌دهد کودک ده ماهه به راحتی آن را به هرجایی که می‌خواهد ببرد. مرکز خرید اسباب بازی دوزتوی با ایجاد سایت اسباب بازی ی خود اقدام به فروش اسباب بازی آنلاین کرده و شما عزیزان با وجود مشغله های زیادی که دارید می توانید در منزل خود به راحتی یک خرید اسباب بازی اینترنتی موفق را آغاز نموده و به پایان رسانید.

 

کشف توپ و یادگیری
شخصیت‌های سرگرم کننده و رنگ‌های روشن و پر تلألو سبب می گردند که این توپ، یک توپ خزنده فوق العاده محسوب گردد. حسگر حرکت در این توپ باعث ایجاد آواها و عبارات می گردد. در نتیجه هنگامی که توپ پرتاپ می گردد و در اطراف می‌چرخد، از آن صدا پخش می گردد. دگمه ی بزرگ و ستاره‌ مانند این توپ، حیوانات و اعداد را معرفی می نماید.

بازی با میکروفون
این اسباب بازی یک بازی سرگرم کننده برای کودک ده ماهه می باشد که به وسیله آن می‌تواند صدای خود را تقویت کند. کودک دوست دارد جغجغه میکروفن را بلرزاند تا عبارات و صداهای سرگرم کننده را بشنود. این میکروفن دارای شصت عدد آهنگ می باشد که کودک را تشویق می نماید تا با هم آواز بخوانند. فقط با چرخاندن حلقه روی جغجغه کودک می‌تواند از ۱۲ حیوان مختلف و صداهای آنها و یا ملودی‌های شاد لذت ببرید.

 

انواع ماشین اسباب بازی
این اسباب بازی انتخاب خوبی برای توسعه مهارت‌های حرکتی کودک ده ماهه و راه رفتن وی می باشد. کودک ۱۰ ماهه از فشار دادن و کشیدن ماشین مسابقه لذت زیادی خواهد برد. کودک ده ماهه ی شما از داشتن ماشین مسابقه خوشحال می‌شود و به راه رفتن تشویق می گردد. اسباب بازی فروشی دوزتوی انواع ماشین اسباب بازی را برای کودک پنج ماهه، کودک شش ماهه، ...، و کودک ده ماهه عرضه می کند و شما والدین عزیز می توانید هر یک از این محصولات را با آسودگی خیال خریداری فرمایید.

پنگوئن اسباب بازی
اگر کودک شما در حمام به آب گرم علاقه دارد، مسلما تمایل دارد با این پنگوئن شنا نماید. تنها کاری که باید انجام بدهید این است که بازوهای پنگوئن را ببندید و آن را داخل آب بگذارید. این یکی از بهترین اسباب بازی‌ها برای کودک ده ماهه می باشد، چرا که سبک وزن و بی ضرر بوده و باعث تقویت قوه تخیل کودک می گردد.

 

موسیقی لمسی
این اسباب بازی یکی از وسایل مورد علاقۀ کودک ۱۰ ماه تان خواهد بود. پد لمسی چشمک زن ملودی‌های شیرین و آهنگ‌های زیبایی پخش می نماید. چهارده آهنگ سرگرم کننده در این اسباب بازی وجود دارد که کودکان را به موسیقی علاقه‌مند می نماید. سطح حساس به لمس دارای دو حالت بازی است.

سخن پایانی

در انتهای این مقاله یادآور می شویم اسباب بازی یکی از اصلی ترین نیاز های یک کودک محسوب می شود. مسلما با افزایش سن کودک، نیاز های وی به انواع اسباب بازی هم تغییراتی خواهد داشت. برای کودکان چهار سال به بالا می توانید از نمونه های اسباب بازی فکری، پازل، لگو و ... انتخاب های خوبی را انجام دهید. ولیکن در حال حاضر برای کودک ۱۰ ماهه تان از سری اسباب بازیهایی که در بالا اشاره شد بهترین نمونه را برگزینید تا در زمان خویش به اطلاعات کامل تری در رابطه اسباب بازی های مناسب برای کودکان با سنین مختلف دست پیدا کنید. دوز توی همراه شما خواهد بود از نوزادی تا کهنسالی.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت سفارش با پشتیبانی تماس حاصل کنید | ۹۱۰۳۵۴۰۵-۰۲۱

نظرات
    نظرات
    • - نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد