قوانین و مقررات

قوانین مرجوعی

هنگام مرجوع کردن مرسوله، چه نکاتی را باید در نظر بگیریم؟

∴ در صورت انصراف از خرید، بسته بندی محصول نباید باز شده باشد.

  تن پوش، عروسک های پولیشی و کالاهای تست شده قابل مرجوعی نمی باشند.

 پازل ها و اسباب بازی های ساختنی دارای قطعات قابل ساخت، در صورت باز شدن بسته، قابل مرجوعی نمی باشند.

∴ هزینه مرجوعی به عهده مشتری محترم می باشد.

∴ مهلت مرجوعی ۲۴ ساعت از زمان تحویل می باشد.

∴ در هنگام مرجوع کردن کالا ارائه : ۱- اصل فاکتور خرید ۲- جعبه محصول (به صورت سالم)، الزامی می باشد.

∴ پس از دریافت مرسوله مشتری توسط دوزتوی مبلغ کالا طی 72 ساعت کاری به شماره کارت مشتری واریز می شود

∴ پذیرفتن قوانین مرجوعی، به معنای پذیرفتن قوانین ارسال نیز می باشد. (لطفا صفحه مربوطه را مطالعه فرمایید)

قوانین ارسال

لیست موارد قابل توجه در خصوص ارسال مرسولات :

∴ پس از تایید نهایی فاکتور، بسته شما در حالت نرمال و طبیعی، طی ۲ الی ۴ روز کاری به دستتان خواهد رسید؛ البته این زمان، زمان قطعی و ۱۰۰ درصدی نمی باشد و تنها یک برآورد بر اساس سفارشات قبلی ثبت شده در وب سایت دوز توی می باشد. 

∴ روش پرداخت فقط بصورت درگاه های رسمی بانکی کشور می باشد.

∴ چنانچه مشتریان عزیز در زمان مراجعه پست برای تحویل دادن بسته به ایشان در منزل حضور نداشته باشند، موظف به پرداخت هزینه ارسال مجدد هستند و دوز توی هیچ گونه مسئولیتی در قبال این مسئله نخواهد داشت. به طور معمول شرکت پست، دو مرتبه نسبت به تحویل بسته به شما اقدام خواهد کرد و سپس بسته شما را در انبار خود (باجه معطله) به مدت سه روز نگه داری خواهد کرد. پس از این زمان، اگر نسبت به تحویل گرفتن آن اقدامی انجام ندهید، شرکت پست بسته شما را مجددا به مبدا بازگشت خواهد داد. (ساعت مراجعه‌ی مامورین پست، مشخص نیست، لذا به شما توصیه می کنیم که برای تحویل گرفتن بسته خود، در منزل تشریف داشته باشید و یا اینکه هماهنگی های لازم را با سایر اعضا انجام دهید)

∴ تمامی محصولات پیش از ارسال، بررسی خواهند شد و به طور سالم تحویل شرکت پست داده خواهند شد؛ لذا در صورت بروز هرگونه عیب ظاهری و یا آسیب دیدگی، شرکت پست پاسخگو خواهد بود و دوزتوی هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. (این اطمینان را به شما می دهیم که چنانچه محصولی دارای کوچکترین عیبی اعم از ظاهری و یا ساختاری داشته باشد، شما را مطلع خواهیم ساخت)

∴ مشتریان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفارش خود، تماس با دوز توی را در دستور کار قرار دهند و از روند ارسال مطلع شوند.

∴ مخاطبان عزیز توجه داشته باشند که پذیرفتن قوانین ارسال، به منزله موافق بودن و قبول داشتن شرایط مرجوعی کالا نیز می باشد.

در صورت بروز هر گونه مشکل در روند ثبت سفارش با پشتیبانی تماس حاصل کنید | ۹۱۰۳۵۴۰۵-۰۲۱

نظرات