دوزتوی > مجله اسباب بازی دوزتوی > جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

جدیدترین اسباب بازی های دنیا

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

اسباب بازی جدید، دنیای جدید، تفکر جدید

همیشه تولید کنندگان فناوری های نوین به دنبال گروه خاصی از مخاطب به عنوان مشتری درجه اول می باشند. کودکان به عنوان گروهی در حال رشد نیز طبقه مورد توجه و سودمند از مشتریان حوزه فناوری به حساب می آیند. اینجا ست که تولید کنندگان بزرگ نیز تلاش می کنند با تولید انواع اسباب بازی مجهز به فناوری های پیشرفته که در پاره ای موارد جنبه آموزشی هم خواهند داشت، سهمی از بازار بزرگ تولید انواع اسباب بازی را به خود اختصاص دهند. اصولا تولید اسباب بازی جدید در دنیای کنونی می بایست به حدی جذاب و گیرا باشد که خیل عظیم کودکان را به سمت خود جذب کرده و نتایج مثبتی برای تولیدکنندگان حاصل شود. انواع اسباب بازی جدید به هنگام خرید اسباب بازی می تواند دنیایی نو را برای کودک حاصل آورد و راههایی جدید به روی وی بگشاید. فروشگاه اسباب بازی دوزتوی همواره در تلاش است تا بهترین و جدیدترین و به روزترین اسباب بازی های موجود را برای مراجعه کنندگان خود فراهم کرده و به ایشان عرضه نماید. در این مقاله شما را با جدیدترین اسباب بازی های دنیا آشنا خواهیم کرد.

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

توپ روباتیک + Sphero SPRK

این اسباب بازی که + Sphero SPRK نامیده شده بیشتر دارای جنبه آموزشی می باشد. در این بازی به جای کنترل توپ روباتیک به وسیله یک عصا، کاربر می تواند با یک برنامه اندروید این روبات را کنترل نماید. این بازی برای کودکان ۸ سال به بالا مناسب می باشد. می توان آنها را راغب نمود تا در بازی هایی مانند مارپیچ یا تقلید رنگ های سیاره های منظومه شمسی از این توپ بهره ببرند. کودکان هنگام بازی با این توپ روباتیک می توانند داخل توپ را نیز مشاهده کنند و به این ترتیب درک بهتری از توپی که کنترل می نمایند خواهند داشت. در صورت تمایل به خرید این اسباب بازی می توانید وارد سایت دوزتوی شوید و طی تماس با تیم پشتیبانی این سایت، نسبت به خرید آن اقدامات لازم را مبذول فرمایید.


بلوک های SAM Lab

بلوک های این بازی هوشمند مانند لگوهایی مجهز به اینترنت اشیاء می باشند. در بلوک ها دکمه های مختلف، موتورهای DC، سرور و ماژول های نوری RGB نیز موجود می باشد. کودکان می توانند با استفاده از برنامه ای که روی کامپیوتر پی سی یا iOS نصب می گردد، لینک های مجازی میان بلوک ها درست نمایند و آنها را به طور بی سیم به یکدیگر متصل نمایند. به این ترتیب اسباب بازی های خارق العاده ای خلق می گردد.
از این بازی نخستین بار در نمایشگاه اسباب بازی لندن رونمایی گردید. در نمایشگاه نیز از این بلوک ها برای ساخت یک اتومبیل اسباب بازی کنترل از راه دور، ساخت یک روبات و حتی زنگ بیدارباش در اتاق خواب استفاده گردید که با توجه به رنگ نور خانه، طیف رنگی خاصی را از خود خارج می نمود. اما، مهمترین مشکل این بازی شارژ کم بلوک های هوشمند بی سیم آن می باشد. به همین دلیل باید در پاره ای موارد بازی را متوقف نمود تا بلوک ها دوباره شارژ گردند.

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

ساعت مچی دست ساز با Mover Kit

شرکت Tech Will Save Us چند پروژه مختلف دارد که هدف همگی شان آموزش فناوری به کودکان و همزمان ساخت دستگاه هایی مانند دسته کنسول بازی های کامپیوتری، دستگاهی برای آب دادن به گل ها یا بلندگو می باشد. در هر حال این اسباب بازی جدید که برای کودکان هشت سال به بالا مناسب می باشد، به کودکان اجازه می دهد ساعت مچی مورد نظر خود را بسازند. این اسباب بازی مجهز به حس گرهای مختلف و نور می باشد. کودکان می توانند با استفاده از یک برنامه کدگذاری ساده، برنامه های موبایل را برای ساعت مچی شان تنظیم نمایند. این برنامه اندرویدی از کاربر می خواهد کارهای مختلفی انجام بدهد، مثلا بپرد، بدود یا دست ش را تکان بدهد. این اسباب بازی را می توان یکی از مدل های عالی از جدیدترین اسباب بازی های دنیا به حساب آورد.

عکاسی از بلوک های Bloxels

کودکان با کنار هم قراردادن بلوک های پلاستیکی رنگی در شبکه Bloxels، می توانند یک بستر بازی ویدئویی ایجاد کنند که روی دستگاه های اندروید یا iOS قابلیت کارکرد دارد. وقتی که آنها یک اتاق یا سطح را می سازند، می توانند با استفاده از دوربین تلفن موبایل یا تبلت، از شبکه شان عکس بگیرند و به این ترتیب آنچه را که ساخته اند به برنامه بازی اضافه گردد. حروف و اعداد نیز به همین ترتیب ساخته می شوند. این بازی برای کودکان ۸ تا ۱۲ ساله مناسب می باشد. شما عزیزان می توانید این اسباب بازی را به راحتی از فروشگاه اسباب بازی فروشی دوزتوی تهیه فرمایید.

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

قلم سه بعدی

اولین بار این قلم سه بعدی در نمایشگاه اسباب بازی لندن رونمایی گردید که در همان هنگام با استقبال بسیار خوبی روبرو گردید. کودک به وسیله این اسباب بازی می تواند نقاشی های سه بعدی فوق العاده ای بکشد و ایجاد کند. در این قلم از رنگ بیوپلاستیکی استفاده شده که در مجاورت هوای آزاد سرد و سخت می گردد. این اسباب بازی قالب ها و نسخه های از پیش ساخته شده ای نیز دارد که ایده هایی را به کودکان عرضه می دارد. این قلم سه بعدی برای کسانی که قصد خرید جدیدترین اسباب بازی های دنیا را دارند گزینه ای عالی می باشد.


بلوک های آهنربایی LittleBits

در این بازی بلوک ها به وسیله آهنربا به یکدیگر اتصال پیدا می کنند. این به این مفهوم می باشد که حوزه کاربرد این بازی محدودتر است ولی در عوض احتیاجی به منتظر بودن برای شارژ شدن بلوک ها نمی باشد. این بازی هدیه مناسبی برای کودکان می باشد. این بازی شامل نوزده بلوک و راهنمایی های مرحله به مرحله برای ساخت هشت عدد وسیله مختلف مانند یک گاو صندوق مخفی، زنگ رستوران و غیره می باشد.

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

کامپیوتر کودکانه Kano Complete

وقتی کامپیوتری در اختیار کودکان قرار داده می شود، می توانند بازی های مختلفی انجام دهند اما به جای آن می توان ساخت یک کامپیوتر را به وی آموزش داد. «کانو» نیز یک کیت کامپیوتر سازی برای کودکان می باشد که مقصود آن ساخت و بازی با کامپیوتر به شیوه ای سرگرم کننده است. این اسباب بازی دستور العمل ساده ای را دارا می باشد و بنابراین کارکردن با آن برای کودکان لذتبخش و هیجان انگیز خواهد بود.این کامپیوتر کودکانه با قابلیت های منحصر بفردی که دارد می تواند یکی از بهترین گزینه ها از بین جدیدترین اسباب بازی های دنیا باشد و مورد پسند شما عزیزان واقع شود. انواع اسباب بازی برای سنین مختلف رل در وبسایت دوز توی مشاهده بفرمایید.


حضور بی بدیل تکنولوژی در ساخت جدیدترین اسباب بازی های دنیا

مسلما هنگامی که سخن از جدیدترین اسباب بازی های دنیا به میان می آید مبحث تکنولوژی جزء اصلی آن خواهد بود. انواع اسباب بازی تولیدی که توسط کمپانی های سازنده ی اسباب بازی به بازار عرضه می شود می بایست مورد توجه و پسند گروه هدف شان که در اکثر موارد کودکان و حتی در پاره ای اوقات، بزرگسالان می باشد واقع شود. پیشرفت تمامی این کمپانی ها که در رقابت برای ساخت جدیدترین اسباب بازی های دنیا با بالاترین کیفیت و بیشترین کارآیی با سایرین هستند باعث شده تا تنوع محصولات در این حوزه بسیار بسیار متنوع گردد که انتخاب بین آنها را مشکل می سازد. نکته اینجا ست که کودکان امروزی اسباب بازی هوشمند با تکنولوژی تعاملی را می پسندند. آن ها بیشتر در پی خرید اسباب بازی های مدرن می باشند که با برنامه کار کرده و یا به اینترنت متصل گردد.

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

خوب است بدانید که یکی از موثرترین روش ها برای ایجاد حس مسئولیت پذیری و افزایش اعتماد به نفس در کودکان، مراقبت از حیوانات خانگی محسوب می شود. این احتمال وجود دارد که بعضی از کودکان و حتی بزرگسالان نسبت به حیوانات خانگی آلرژی داشته باشند. بنابراین یک جایگزین مناسب برای حیوانات خانگی، یک حیوان روباتیک خواهد بود که امکانات لازم را نیز دارا باشد. حیوانات روباتیکی که هم توان یادگیری داشته باشند و هم توان رشد و نمو و یا حتی با شما سخن بگویند. همانطور که مبرهن است امروزه سازنده گان اسباب بازی ها در زمینه اسباب بازی هوشمند پیشرفت چشمگیری داشتند و انواع مختلفی از وسایل بازی با تکنولوژی های مختلف و مناسب برای تمامی سنین تولید می نمایند. اگر شما از آن دسته از والدینی می باشید که مایل هستید بازی های مورد نظر فرزندتان همراه با تکنولوژی های روز و فناوری باشد، این اسباب بازی های هوشمند که در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم می توانند به شما کمک زیادی کنند.

میمون های بند انگشتی Fingerlings

Fingerlings میمون های کوچکی هستند که به رنگ های مختلف ساخته شده اند. آن ها بر روی انگشت شما قرار می گیرند و هنگامی که انگشت شما را لمس نمودند، زنده می گردند. جالب است بدانید آن ها قادر به انجام بیش از چهل حرکت مختلف می باشند. همچنین توانایی تولید پنجاه صدای مختلف را دارند که شامل صداهای میمون های واقعی نیز هست. اگر نسخه میمون آن را نمی پسندید می توانید نسخه اسب تک شاخ آن را آزمایش کنید. بدون شک تجربه ای جذاب و منحصر بفرد خواهد بود.

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

عروسک هوشمند Luvabella Doll

Luvabella Doll عروسکی به مانند یک کودک واقعی است. به طوری که برای نگهداری از آن می بایست به آن غذا بدهید و حتی آن را بخوابانید. تفاوت بارز این عروسک با سایر عروسک ها در چهره ی خاص آن است. به طوری که ممکن است بسیاری در نگاه اول به صورت آن شگفت زده گردند. جالب اینجاست که بسیاری از ویژگی های یک کودک واقعی را می توان در این اسباب بازی هوشمند مشاهده نمود. لحظه ای که چشم خود را باز می نماید و می خندد، شما را متعجب خواهد کرد. چهره ی فوق العاده طبیعی و زنده این عروسک هوشمند و شخصیت جذابی که دارد باعث خاص شدن وی گشته است.
Luvabella Doll مثل یک کودک واقعی حرکت کرده، صحبت می کند و حتی به بازی مشغول می شود. اگر آن را لمس نمایید یا با او بازی کنید متوجه محبت شما خواهد شد و با مهربانی، محبت شما را پاسخ می دهد. به یاد داشته باشید هرچه بیشتر با این عروسک هوشمند بازی کنید او بیشتر صحبت خواهد کرد. کودک شما می تواند هنگام بازی با این اسباب بازی هوشمند از لوازم جانبی همراه آن مثل قاشق، پستونک و شیشه شیر استفاده کنید. این اسباب بازی هوشمند که جزء جدیدترین اسباب بازی های دنیا می باشد برای کودکان چهار سال به بالا طراحی شده است.


توله ببر رباتیک Furreal Roarin Tyler

Furreal Roarin Tyler یک توله ببر روباتیک خاص می باشد که اگر شما مانند یک ببر به آن غرش نمایید، بلافاصله پاسخگوی شما خواهد بود. از جمله ویژگی های بی نظیر این توله ببر پشمالو و فوق العاده جذاب این می باشد که دارای ۱۰۰ ترکیب مختلف صدا و حرکت است و همچنین به اصوات و لمس ها واکنش نشان می دهد. اگر این ویژگی ها برای شما جالب توجه نیست، باید بگویم که این اسباب بازی هوشمند می تواند تمامی اعضاء بدن ش را نیز تکان دهد. گذشته از این ها کمپانی تولید کننده این اسباب بازی مدرن یک مرغ اسباب بازی نیز برای آن در نظر گرفته است تا به عنوان طعمه برای وی به کار گرفته شود.

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

جدیدترین اسباب بازی های دنیا | دوزتوی

سخن پایانی

کودکان امروزی نیاز دارند تا از تمامی پیشرفت هایی که در زمینه تولید اسباب بازی در جهان حاصل می شود اطلاع حاصل کنند و از گردونه عقب نمانند. به همین جهت اعلام می کنیم اسباب بازی فروشی دوز توی در ادامه روند کاری خود که در پیش گرفته است تلاش دارد تا همگام با پیشرفت های روز، جدیدترین اسباب بازی های دنیا را در مرکز خرید اسباب بازی دوزتوی گردآوری کند تا شما عزیزان بتوانید از این اسباب بازی های خاص و جذاب و خارق العاده بازدید به عمل آورده و در صورت تمایل نسبت به خرید آنها اقدام فرمایید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به دوزتوی