دوزتوی > مجله اسباب بازی دوزتوی
تماس با فروشگاه اسباب بازی دوزتوی - دوزتوی

مجله تخصصی اسباب بازی دوز توی

مجله تخصصی اسباب بازی دوز توی در راستای ارتقای سطح آگاهی والدین و تمامی افرادی که قصد خرید اسباب بازی (به عنوان کادو یا شاید هم برای خودشان!) دارند، تدوین و تنظیم می‌گردد. مطالب منتشر شده در این پایگاه تماما دارای مستندات علمی بوده و شما همراهان گرامی می‌توانید با اطمینان خاطر از مطالب درج شده بهره‌مند شوید. از آن‌جا که اسباب‌بازی به جهت بازی‌کردن ساخته می‌شود و به طور خاص، اکثر اوقات مخاطب آن، کودکان می‌باشند، لذا باید با دید باز و آگاهی نسبت به تهیه ی آن اقدام کرد. وسایل متعددی به عنوان انواع اسباب بازی تولید می‌شوند اما از هر وسیله‌ای هم نمی‌توان به عنوان اسباب بازی استفاده کرد. نکات مهمی که قبل از خرید اسباب بازی باید به آن توجه داشت، عبارت‌اند از :
۱- داشتن یا نداشتن مارک استاندارد محصول آن کشور یا قاره.
۲- شرکت سازنده.
۳- جنس آن اسباب بازی بالاخص زمانی که مخاطب کودک یا نوزاد باشد.
۴- رده سنی مشخص شده برای آن اسباب بازی.
فروشگاه اسباب بازی دوزتوی
با آگاهی کامل نسبت به مراتب بالا، اقدام به تهیه و عرضه ی اسباب بازی پسرانه و اسباب بازی دخترانه خواهد کرد و در کنار آن، نکات لازم در خصوص خرید را نیز متذکر خواهد شد.

۱مرداد۱۳۹۸

فروشگاه بزرگ اسباب بازی

یک فروشگاه بزرگ اسباب بازی بایستی انواع مختلف اسباب بازی های آموزشی را گردآوری کند تا تمامی سلیقه ها را پوشش داده و مراجعین خود را راضی نگه دارد. دسته های مختلفی از اسباب بازی های آموزشی وجود دارد که در این بخش از مقاله تلاش داریم به تعدادی از آن ها اشاره کنیم و به معرفی اجمالی شان بپردازیم.

ادامه
۳۱تیر۱۳۹۸

سایت خرید اسباب بازی

خرید از سایت فروش اسباب بازی به مانند هنگامی که به صورت حضوری اقدام به خرید اسباب بازی می کنید خواهد بود با این تفاوت با آسودگی خیال و در تمامی ساعات شبانه روز می توانید اقدامات لازم را مبذول فرمایید. سایت اسباب بازی فروشی به مانند یک ویترین بزرگ عمل می کند و شما عزیزان می توانید با مقایسه ی چندین اسباب بازی با هم نسبت به انتخاب بهترین اسباب بازی ها اقدام کنید.

ادامه
۳۱تیر۱۳۹۸

اسباب بازی فروشی در اصفهان

هنگامی که تحت ‌عنوان مدیر یک اسباب ‌بازی فروشی در اصفهان تصمیم می‌گیرید که فعالیت خود را استارت بزنید باید آگاه باشید که مدیریت در این شغل با مشاغل دیگر تفاوت‌ های زیادی دارد. در گام اول لباس شما نباید به ‌صورت رسمی باشد و باید سعی نمایید از رنگ‌های شاد و شاداب استفاده نمایید. در فضای مغازه میز خود را جایی بگذارید که نزدیک در ورودی نباشد.

ادامه
۲۹تیر۱۳۹۸

خرید اسباب بازی ارزان

بسیاری از افراد این تصور را دارند که هر چه قیمت انواع اسباب بازی خریداری شده بیشتر باشد، قابلیت و ارزش آن نیز بالاتر خواهد بود. مسلما این دیدگاه، اشتباه است. اسباب بازی باید متناسب با میزان توانایی فیزیکی و ذهنی کودک خریداری شود. شاید خرید اسباب بازی ارزان برای کودک شما بسیار مفیدتر باشد تا اینکه بخواهید هزینه های گزافی را متحمل شوید.

ادامه
۲۴تیر۱۳۹۸

خرید اسباب بازی اینترنتی

کودکان زیر یک سال به لحاظ جسمی جزو حساس ترین افراد هستند که کوچکترین سهل انگاری در مراقبت از آنان می تواند منجر به ایجاد مشکلات جسمی و حساسیتی در آنها گردد. به همین دلیل خرید اسباب بازی آنلاین برای این کودکان توصیه نمی شود. برای خرید اسباب‌ بازی برای نوزادان و کودکان نوپا بهتر است به مراکز خرید اسباب بازی معتبر سر بزنید و اسباب بازی هایی را بخرید که سلامت و کیفیت آنها تضمین شده اند.

ادامه
۲۴تیر۱۳۹۸

بهترین اسباب بازی ها برای کودکان دو تا چهار سال

کودکان مشتاق یادگیری در مورد جهان اطراف خود می باشند و چیزهای زیادی برای یادگیری دارند. هر شکل جدید، رنگ، بافت، انواع چشیدنی ها و انواع اصوات تجربه آموزشی برای آن‌ ها می باشد. بهترین اسباب‌ بازی‌ ها یی که برای کودک ایمن و اغوا کننده می باشد به او کمک می نماید تا احساسات خود را هر چه بهتر اکتشاف کند.

ادامه
۲۴تیر۱۳۹۸

جدیدترین اسباب بازی های دنیا

همیشه تولید کنندگان فناوری های نوین به دنبال گروه خاصی از مخاطب به عنوان مشتری درجه اول می باشند. کودکان به عنوان گروهی در حال رشد نیز طبقه مورد توجه و سودمند از مشتریان حوزه فناوری به حساب می آیند. اینجا ست که تولید کنندگان بزرگ نیز تلاش می کنند با تولید انواع اسباب بازی مجهز به فناوری های پیشرفته که در پاره ای موارد جنبه آموزشی هم خواهند داشت، سهمی از بازار بزرگ تولید انواع اسباب بازی را به خود اختصاص دهند.

ادامه
۲۳تیر۱۳۹۸

فروش اسباب بازی آنلاین

خرید انواع اسباب بازی برای کودکان می تواند ایشان را به انجام فعالیت های مختلف و تعامل با همسن و سال های خودشان وادار نماید. پس برای خرید اسباب بازی از فروشگاه های اسباب بازی، سلیقه و نیاز کودکان را لحاظ بفرمایید تا بهترین نتیجه حاصل شود. هنگامی که سخن از دنیای دیجیتال به میان می آید، خرید آنلاین تمامی وسایل و ملزومات زندگی نیز پیش چشم می آید.

ادامه
۲۲تیر۱۳۹۸

معرفی بزرگترین و بهترین مرکز خرید اسباب بازی در دنیا

مبرهن و واضح می باشد که بچه ها عاشق تمامی مراکز خرید اسباب بازی و فروشگاه اسباب بازی باشند. اما آنچه که بزرگسالان را می تواند بیش از حد سرگرم کند چه خواهد بود؟ هفت فروشگاه اسباب بازی بسیار جذاب در سراسر جهان که هم بچه ها و بزرگسالان دوست خواهند داشت و آنجا را با لبخند ترک حواهند کرد در لیست زیر شمرده شده است.

ادامه
۲۲تیر۱۳۹۸

اطلاعاتی در مورد خرید اسباب بازی برای کودکان

مسلم است که اسباب بازی برای خردسالان و کودکان نوعی غذای روانی و جسمی به شمار می رود. بازی یکی از نیازهای مهم کودکان محسوب می گردد و جزئی خاص و تأثیر گذار از زندگی آنان را تشکیل می دهد. اما می‌توان با توجه به چند نکته ساده، انتخاب اسباب بازی را به سرگرمی شیرین و نشاط آور مبدل ساخت. مشخصا اسباب بازی های کودکان باید با دقت و بر طبق اصول روان شناسی و هدف های آموزشی انتخاب گردند.

ادامه
۲۱تیر۱۳۹۸

درباره انواع اسباب بازی بیشتر بدانید

انواع اسباب بازیها در دسترس شما وجود دارد و می توانید از انواع مغازه اسباب بازی فروشی که در شهر ها وجود دارد نسبت به خرید این انواع اسباب بازی ها اقدام فرمایید. یا اینکه حتی شما از بین انواع اسباب بازی که در فروشگاه اینترنتی اسباب بازی وجود دارد به گزینش و خرید اینترنتی اسباب بازی مبادرت ورزید. فارغ از این مسائل باید گفت بدیهی است که بازی کودکان همواره متأثر از وسایل و ادواتی ست که در چنگ خود دارند.

ادامه
۲۰تیر۱۳۹۸

شناخت انواع اسباب بازی

بازی کردن و جنب و جوش کودکان در هر شرایط، مهم ترین ویژگی یک کودک به حساب می آید. البته بازی کردن تنها به کودکان اختصاص ندارد و انسان در هر سنی سرگرمی و بازی های متناسب با شرایط و سن خود را می یابد. ولی اگر بدانیم بازی و نوع اسباب بازی که در اختیار کودکان خود قرار می دهیم تاثیر مستقیم در رشد ذهنی و افزایش مهارت های حرکتی او دارد، دقت بیشتری در گزینش انواع اسباب بازی های وی به خرج می دهیم.

ادامه

جدیدترین مقالات فروشگاه اسباب بازی دوزتوی (DOOZTOY)

تمامی حقوق این سایت متعلق به دوزتوی