درباره ما تماس با ما
برندهای معروف اسباب بازی - دوزتوی

دوزتوی، ارائه کننده انواع برندهای معروف اسباب بازی

آشنایی با برندهای معروف اسباب بازی

دنیای اسباب‌بازی‌ها تشکیل شده از آدمک‌ها، خانه‌ها، حیوانات، انواع بلاک و ساختنی، عروسک‌ها و مجموعه‌ی وصف ناشدنی از سایر اقلامی که کما بیش آن‌ها را از نزدیک دیده‌ایم یا حداقل در تبلیغات تلویزیونی نام آن‌ها را شنیده‌ایم. این دنیای رنگارنگ باعث می شود که خردسالان و کودکان به انواع ماجراجویی‌ها و داستان‌ سرایی های منحصر به فرد روی بیاورند. داستان‌هایی که تنها زمانی برایمان ملموس و قابل درک خواهند بود که در ظرف مکان و زمان آن‌ها قرار بگیریم و از کفش آن‌ها به دنیا و اتفاقات اطراف آن نگاه کنیم. آن چه که مسلم است این است که اسباب‌بازی‌ها همراه جدانشدنی و یار و یاور کودکان هستند و به همین دلیل نه تنها تاثیر به سزایی در رشد و پرورش خلاقیت کودکان دارند بلکه به طرز محسوسی نیز در شکل گیری روحیات آن‌ها دخیل هستند. آن چه که در این جا قصد داریم به آن اشاره کنیم، معرفی شرکت‌ها و برندهای بزرگ و معروفی هستند که توانسته‌اند به درون خانه‌ها و اتاق بچه‌ها نفوذ کنند و جایگاه خودشان را داشته باشند. فروشگاه اسباب بازی دوزتوی به عنوان یکی از معتبرترین مراکز خرید اسباب بازی در ایران، ارائه کننده انواع برندهای معروف و نامی ایرانی و خارجی با مناسب‌ترین قیمت ممکن است و شما عزیزان قادر خواهید بود به سادگی نسبت به خرید آن‌ها اقدام کنید. از آن جا که هدف دوزتوی فراهم سازی شرایط آسان و عادلانه برای خرید اسباب بازی است، لذا پیشنهاد می کنیم تا هر گونه سوال در این زمینه دارید، با کارشناسان ما مطرح کنید و پیش از تهیه‌ی محصول مورد نظر خود، از کم و کیف کار مطلع شوید و مناسب‌ترین و کارآمدترین برند اسباب بازی ممکن را تهیه کنید.

برند لگو - دوزتوی

معرفی برند معروف لگو

به جرات می توان لگو را معروف ترین برند اسباب بازی در جهان دانست. دوزتوی نیز به خوبی از این مسئله آگاه بوده و فعالیت خود را تحت قالب یک فروشگاه لگو معتبر پی گیری می کند. لازم به ذکر است که فعالیت ما محدود به منطقه خاصی نبوده و به صورت فعال در حال فروش لگو در تهران، فروش لگو در اصفها


معرفی برند معروف جیومگ (جئومگ)

یکی دیگر از برندهای پرآوازه و معروف جهانی دیگر جئومگ (یا جیومگ) است. معرفی محصولات Geomag در اواخر سال ۱۹۹۹ در سراسر فروشگاه اسباب بازی های زنجیره ای ایتالیایی Città del Sole رخ داد. در ژانویه و فوریه سال ۲۰۰۰ این محصولات موفقیت بزرگی را در نمایشگاه های اسباب بازی در میلان ، نورنبرگ و

جیومگ (جئومگ) - دوزتوی

ترفل - دوزتوی

معرفی برند معروف ترفل

بدون شک اگر شما هم از دوستاران بازی های فکری به خصوص پازل باشید، حتما نام برند ترفل به گوشتان رسیده است. طرح های تولیدی ترفل به قدری متنوع و چشم نواز هستند که حتی آن دسته از افرادی که علاقه ای به این قبیل سرگرمی ها ندارند را تشویق به خرید پازل خواهد کرد. Trefl SA - یک شرکت لهستانی تولید پازل و بازی های تخته مستقر در Sopot است. هم چنین توزیع کننده اسباب بازی های SIKU و VTech و مجسمه های حیوانات Planet. این شرکت بر اساس برنامه های صدور مجوز مشهور ، معماهایی را با طرح های تصویری مختلف تولید می کند. از جمله این طرح ها می توان به : دیزنی ، متل ، هاسبرو و مارول و ... اشاره کرد. این شرکت از بدو تأسیس تاکنون صدها میلیون بازی پازل و تخته تولید کرده است. محصولات این شرکت به بیش از ۵۰ کشور جهان صادر می شود. Trefl SA همچنین برای سایر ناشران لهستان و خارج از کشور بازی هایی را تولید می کند و خدمات چاپی را ارائه می دهد. پس اگر شما هم از طرفدران پر و پاقرص برندهای معروف اسباب بازی فکری و همین طور پازل هستید، به صفحه پازل حتما سر بزنید.


معرفی برند معروف کوبی

Cobi یک شرکت اسباب بازی لهستانی است که دفتر مرکزی آن در ورشو لهستان است. برجسته ترین اسباب بازی های کوبی بلوک های ساختمانی (مشابه بلوک های لگو) هستند. بلوک های کوبی عمدتا در لهستان و اروپای مرکزی فروخته می شوند. البته به مانند سایر برندهای معروف با کیفیت موجود در بازارهای جهانی، سایت خرید اسباب بازی دوزتوی نسبت به معرفی و ارائه آن پرداخته است. مضامین بلوک های کوبی عبارتند از : ارتش کوچک ، گرونوالد ۱۴۱۰ ، اکشن تاون ، بوئینگ ، تیم R۱ult F۱ ، رومیان و باربارانی ، مک لارن ، دزدان دریایی و ... یکی از طرح های معروف برند کوبی ارتش کوچک است که تم موضوعی آن مباحث نظامی همراه با المان هایی از تانک ، هواپیما ، توپخانه ، قلعه ها و کشتی ها است. سایر طرح های برند معروف کوبی نیز علاوه بر اشاره به موضوعات جنگی و نظامی، مباحثی هم چون مسابقات فرمول وان، دزدان دریایی و ... را شامل می شود. تنوع تم های کوبی به اندازه خطوط تولید لگو گسترده نیست اما در هر موضوع تعداد زیادی مجموعه وجود دارد. در طراحی بلوک های ساختمانی از قطعات خاص زیادی استفاده نشده و بیشتر یادآور مجموعه های قدیمی تر لگو پیرامون دهه ۷۰ و ۸۰ هستند. در یک مقایسه ساده مشخص است که طراحی چهره های کوچک کوبی شبیه به چهره های لگو است؛ البته بیشتر چهره ها دارای سر با بینی چسبیده به بیرون هستند. قابل توجه ترین وجه تمایز لگو با کوبی این است که محصولات کوبی عمدتا داری مضامین نظامی است (بیش از دو سوم مجموعه ها به این موضوع اشاره دارند) اسباب بازی های با موضوع جنگ جهانی دوم تا حدی بحث برانگیز بوده اند. هر چند شرکت کوبی در جواب به این انتقادها عنوان کرد که محصولاتشان راهی برای یادگیری  اتفاقات تاریخ اروپا برای کودکان هستند. همانند سایر محصولات معرفی شده در dooztoy، امکان خرید اسباب بازی اینترنتی نیز برای این دسته فراهم است.

کوبی - دوزتوی
ارزش خواندن دارند
قدیمی ترین اسباب بازی های جهان - دوز توی
قدیمی ترین اسباب بازی های جهان

بشر از هنگامی که به زندگی اجتماعی وارد شد و خویشتن را در جمعی فراتر از تنِ نازک آرایِ خویش یافت روی آورد به ساخت وسایلی که روزگارش را از تیرگی به در کند و آسایش ش را سبب ساز گردد. ساخت سرپناه، وسایل شکار، لباس، و بیشمار مواردی دیگر که همگی نشانی بودند از خواستِ بشر

روز جهانی فکر کردن - دوز توی
روز جهانی فکر کردن

فکر چیست؟ تفکر کدام است؟ انسان فکور کیست؟ چه شد که روزی به عنوان روز جهانی فکر کردن در تقویم بشر به ثبت رسید؟ کسی نمی داند منشاء فکر کردن کجاست و چه روی می دهد تا تفکر آغاز گردد. فکر می آید، جاری و ساری ست در تمامی لحظات زیستن یک انسان. انسان به فکر کردن زنده

آشنایی با سایر مارک های معروف اسباب بازی

مشخص شد که این نوشتار در خصوص پرداختن به موضوع معروف ترین برند های اسباب بازی در دنیا بود. همان طور که می دانید، رسالت دوزتوی، ارائه جدیدترین اسباب بازی های دنیا می باشد و لذا در ادامه ی این مبحث قصد داریم به سایر مارک های معروف اسباب بازی نیز اشاره کنیم تا به هدف خود نزدیک تر شده باشیم. نباید از این مسأله غافل شد که در امر انتخاب، فاکتور تنوع به عنوان یک محرک الهام بخش در افراد عمل می کند و لذا با توجه به این موضوع، همواره نیاز است تا سرحد امکان به دسته بندی های گوناگونی از هر نوع محصولی اشاره شود؛ علی الخصوص که در دنیای امروز، یکی از نکات بارز زندگی پر هیاهو در قرن بیست و یکم کاهش چشمگیر جمعیت خانواده ها می باشد، و درگیری هر چه بیشتر کودکان با تکنولوژی روز دنیا سبب گشته تا ابزارهایی به غیر از عروسک های سنتی، هوش و حواس بچه ها را به سمت خود جلب نموده و نتیجتاً (اشک بود) اسباب بازی های معمولی به سان گذشته مقبولیت چندانی نخواهند داشت. پس نیاز است با انواع اسباب بازی بهتر آشنا شویم و بر تمامی مارک های معروف موجود در بازار اشراف داشته باشیم تا بتوانیم بهترین انتخاب ممکن را انجام دهیم. کارشناسان ما در دوزتوی همواره بر آنند که بهترین مشاوره ها و نکات را در حین انتخاب و خرید به شما عزیزان گوشزد کنند و همین طور با فراهم سازی بستر فروش اسباب بازی آنلاین به دنبال ایجاد سهل ترین راه ممکن برای این مهم است. با ما همراه باشید تا در کنار هم دنیای اسباب بازی ها را درنوریدم!


معرفی مارک معروف آرت پازل

ART PUZZLE (آرت پازل) علامت تجاری ثبت شده Heidi Oyuncak San است. از سال ۲۰۰۶ ، پس از کسب سهم بسیار مناسب در امر فروش محصولات خود در بازارهای عمومی، امروزه به بسیاری از کشورها از جمله ایالات متحده آمریکا و کره جنوبی محصولات اش را صادر می کند و همچنان به گسترش تعداد کشورهای مقصد ادامه می دهد. بهره گیری از مواد مقوایی با کیفیت بالا (که از آن در تولیدات پازل خود استفاده می کند)، قطعات بی نظیری که هیچ یک جایگزینی ندارد (به جای هم قابل استفاده نیستند) و تصاویری که چشم هر بیننده و مخاطبی را به سمت خود جلب می کند، تنها گوشه ای از خصوصیات منحصرف به فرد این برند و مارک معروف است. هم چنین در راستای امر مشتری مداری، مقوله جایگزینی رایگان قطعه گمشده توسط این شرکت به اجرا درآمده تا رضایت حداکثری مشتری را به دنبال داشته باشد. اگر شما هم به دنبال خرید art پازل هستید، حتما به محصولات معرفی شده این شرکت در سایت دوزتوی سر بزنید.

مارک معروف پازل آرت پازل - دوزتوی

برند معروف لگو دکول - دوزتوی

آشنایی با مارک معروف لگو دکول

لگو دکول (Decool) از نظر اسم برند و البته شکل و شمایل ظاهری، شبیه به برند معروف لگو است که در قبل به آن اشاره شد. این محصولات ساخت کشور چین هستند و از نظر کیفیت، نمره ی قابل قبولی را به خود اختصاص می دهند. هم چنین از نظر بازه قیمت در مقایسه با برند اصلی، تفاوت محسوسی را رقم زنده اند. 


آشنایی با مارک لگو بلا

به مثابه برند لگو دکول، لگو بلا (Bela) نیز محصولی ساخت کشور چین است و همان طور که از نامش پیداست، از نظر ظاهری به برند اصلی شبیه است.

برند معروف لگو بلا (Bela) - دوزتوی

برند اسباب بازی هالی تویز - دوزتوی

آشنایی با برند هالی تویز

برند هالی تویز (Huile Toys) اگر چه ساخت کشور چین است اما از نظر کیفیت ساخت، استحکام، ظرافت و دقت - در عرصه تولید اسباب بازی ها مناسب کودکان و نوزادان - بی نظیر عمل کرده است. تنوع بالای محصولات تولیدی در کنار رنگ و لعاب شاد و بچه گانه کار شده در اسباب های های هالی تویز، به طرز موثری توانسته مخاطبان خود را به هیجان آورد. دیگر خلاقیت کار شده در ساختمان محصولات هالی تویز به کارگیری توأمان المان های صوتی-حرکتی هستند. این المان ها به قدری جذاب‌اند که می توانند ساعت ها کودکان و نوزادان را سرگرم نگه دارند و فضای وصف ناپذیری را خلق کنند. نکته جذاب دیگر متفاوت بودن حرکات و اصوات لحاظ شده در هر اسباب بازی است و همین امر سبب جلوگیری از ایجاد حس تکراری بودن در آن ها خواهد شد.


آشنایی با برند هولا

مارک معروف دیگر هولا (Hola)، یکی از سری محصولاتی است که توسط برند هالی تویز تولید می شود و مخاطبانشان عمدتا کودکان و نوزادان می باشد.

برند اسباب بازی هولا - دوزتوی

جدیدترین مقالات منتشر شده در دوزتوی

تمامی حقوق این سایت متعلق به دوزتوی