پازل - دوزتوی

آرت پازل های ۵۰۰ و ۵۷۰ تکه

آرت پاز های ۱۰۰۰ تکه

انواع آرت پازل ۱۵۰۰ تکه

انواع پازل جدید - دوزتوی

دوزتوی، مرجع خرید انواع art puzzle آرت پازل

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

اطلاعاتی در مورد کمپانی آرت پازل (Art Puzzle)

شرکت هِیدی ترکیه در سال هشتاد و سه میلادی تأسیس شده و از سال دو هزار و شش با برند آرت پازل (Art Puzzle)، انواع طرح ها و محصولات فوق العاده و بی مانند خود را روانه بازار های جهان نموده است تا پازل دوستان حرفه ای از این طرح ها لذت ببرند. طرح های تولیدی شرکت آرت پازل، بسیار خاص و منحصر بفرد طراحی گشته اند و از کیفیت بی نظیر و بسیار فوق العاده بالا برخوردارند. پازل های برند آرت پازل در اندازه های متفاوت تولید شده و ابتکاراتی هم در تمامی آن ها به کار رفته است. برخی مدل های شرکت Art Puzzle معطر می باشند و اسانس مناسب با طرح مذکور در آن ها استفاده شده است. فرض نمایید محصولی با طرح قهوه می چینید و رایحه قهوه را نیز به خوبی احساس می نمایید. پازل هایی که به ساعت تبدیل می گردند یا ترکیب پازل و آینه که همگی از ابتکارات شرکت آرت پازل محسوب می شود. در حال حاضر اسباب بازی فروشی دوزتوی یکی از معدود فروشگاه های اسباب بازی در اصفهان است که تمامی محصولات شرکت آرت پازل را دارا می باشد. لازم به ذکر است در صورت عدم موجودی پازل درخواستی شما، ما می توانیم با دریافت فرم درخواستی از طرف شما نسبت به تهیه ی پازل مورد نظر تان اقدام کنیم. خرید انواع Art Puzzle آرت پازل را با دوزتوی استارت بزنید.

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

راهنمای تکمیل کردن پازل های شرکت آرت پازل

اگر هم اکنون مشغول ساخت یکی از طرح های شرکت آرت پازل هستید و یا اینکه می خواهید بعد از مدت ها به سراغ تکمیل کردن آن بروید و یا می خواهید بدانید که خبره ‌ها چگونه پازل ‌های شرکت Art Puzzle را کامل می نمایند، این نوشتار می تواند به شما کمک شایان توجهی نماید. ولی در کل باید اذعان کرد که تنها یک روش خاص و مشخص برای تکمیل نمودن پازل های آرت پازل وجود ندارد که شما را یقینا از یک جعبه طرح به یک بازی ساخته شده برساند. علاقه، هوش، صبر و استعداد از جمله اصلی ترین فاکتورهایی ست که می تواند شما را برای ساختن طرح های شرکت آرت پازل یاری نماید. اگر مایل به خرید انواع Art Puzzle آرت پازل هستید هم اکنون با ورود به سایت دوزتوی اقدامات لازم را مبذول فرمایید.

الف) یافتن یک فضای مناسب برای چیدن پازل های شرکت آرت پازل

شما برای چیدن پازل های شرکت آرت پازل به محدوده ای نیازمند هستید که تا زمان به پایان رسیدن مراحل چیدمان پازل به هیچ عنوان دچار تغییر نشود و همینطور از نور مناسب نیز برخوردار باشد. نکته ی قابل توجه این است که فضای کافی برای پازل تمام شده موجود باشد (تمامی طرح های شرکت آرت پازل، ابعاد ساخته شده و نهایی را روی جعبه حک کرده اند). همچنین شما می توانید از تخته ی پازل و یا پد پازل که وسایل مکمل بسیار کارآیی برای چیدن پازل محسوب می شوند، استفاده نمایید. در غیر این صورت می توانید از یک میز متناسب با ابعاد پازل شرکت Art Puzzle بهره ببرید.

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

ب) فهرست نمودن و دسته بندی تکه های پازل شرکت Art Puzzle

در آغاز راه همه ی تکه های پازل را روی میز یا تخته ی پازل خالی نمایید. مراقبت کنید که هیچ یک از تکه ها گم نشود. به شما توصیه می نماییم که برای تکه های پازل خود از جعبه های مخصوصی استفاده کنید و قطعات پازل تان را بر اساس رنگ و طرح های نزدیک به شکلی که روی تکه های پازل مشخص گشته اند، داخل این جعبه ها با دقت فراوانی دسته بندی نمایید.
محاسن این تقسیم بندی قطعات پازل عبارتست از:
۱) اگر که تکه های پازل شرکت آرت پازل را در جعبه های جداگانه قرار بدهید، می توانید آن ها را در وقت هایی که در منزل نیستید، در جایی به دور از دسترس گربه یا سگ خانگی تان قرار دهید و از گم شدن تکه های طرح پازل ممانعت فرمایید.
۲) زمان تکمیل نمودن پازل را به طرز شگفت انگیزی کاهش می دهد.
۳) پروسه حل طرح را بسیار سهل می نماید و دیگر نیازی به برگرداندن قطعات طرح پازل در طی حل آن ندارید.


ج) در این مرحله حاشیه ی پازل شرکت آرت پازل را کامل فرمایید

بعد از اینکه دسته بندی تکه های پازل را به سرانجام رساندید، اکنون می توانید تکه های لبه و محیط طرح پازل خود را پیدا کنید. اگر که شکل کلی طرح پازل تان مستطیل شکل باشد، لبه های تکه هایی که مربوط به لبه آن می باشند، دارای حداقل یک لبه کاملا صاف بوده و اگر که شکل طرح تان دایره ای می باشد، لبه ی تکه هایی که مربوط به لبه طرح می باشند، دارای یک برش قوس دار خواهند بود. عموما می توانید از رنگ ها و طرح های الگوی پازل شرکت Art Puzzle برای کامل کردن این مرحله بهره ببرید. توجه نمایید که بعد از چیده شدن لبه طرح پازل، شما تعداد زیادی سرنخ برای ادامه ساخت تکه های پازل دارید.

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی
د) سه یا چهار قسمت آسان از پازل شرکت Art Puzzle (بر اساس رنگ یا الگو) را تکمیل نمایید

اکثر طرح های پازل های شرکت آرت پازل شامل ترکیبی از نقاط مشخص و نقاط نامشخص خواهند بود. به عنوان مثال نقطه ای در کل بازی با یک رنگ خاص، به نسبت کل آن، نقطه ای مشخص محسوب می گردد و نقاطی که تیره می باشند و یا فضای مبهمی مانند آسمان آبی یا چمن های یک زمین می باشند، جزء گروه نقاط نامشخص پازل به شمار می روند.

ه) بخش هایی از تصویر پازلِ تکمیل شده را در فریم مخصوص قرار دهید

پس از اینکه توانستید بخش های مشخص و ساده ای از آن را کامل نمایید، تلاش کنید محل دقیق آن ها را در طرح پازل شرکت Art Puzzle پیدا نمایید. به شما پیشنهاد می کنیم با مشاوره گرفتن از کارشناسان خبره ی سایت خرید اسباب بازی دوزتوی اطلاعاتی خاص و منحصر بفرد را در این زمینه کسب کنید. دوزتوی ارائه دهنده ی بهترین اسباب بازی دنیا در اصفهان می باشد و به صورت بیست و چهار ساعته آماده پاسخگویی به شما کاربران گرامی خود خواهد بود.

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی
و) تکرار مراحل "د" و "ه"

مراحل "د" و "ه" را تا جایی که برایتان امکانپذیر است با نقاط جدیدی از طرح پازل خود تان تکرار کنید تا به نتایج بهتری دست یابید.


ز) به سراغ چیدن نقاطی از پازل شرکت Art Puzzle با رنگ ها و الگو های مشکل تر بروید

در این مرحله از چیدمان طرح پازل، به سراغ دسته بندی هایی که برای تکه هایی انجام دادید بروید. هم اکنون تعداد تکه های طرح پازل موجود در دسته بندی ها، به نسبت شروع کار، کاهش پیدا کرده و می توانید نقاط و الگو های سخت تر را تکمیل فرمایید. در این مرحله مشخصا از روی طرحی که ساختید، باید به دنبال تکه های پازل مشخصی در میان دسته بندی هایی که انجام دادید باشید.

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی
ح) در این مرحله به سراغ نواحی مبهم و بدون الگو و رنگ مشخص در پازل بروید

این مرحله را تا انتها و به سرانجام رسیدن و شکل گرفتن نهایی طرح پازل با صبر و حوصله و دقت فراوان ادامه دهید. انواع پازل های شرکت آرت پازل را می توانید به این صورت به نتیجه برسانید و یک بازی فکری فوق العاده جذاب را انجام دهید.


نکته ای خاص در مورد تکه های گم شده از پازل شرکت Art Puzzle

یکی از بدترین حالت ها در هنگام چیدن پازل کمپانی Art Puzzle این مسأله می باشد که پس از اتمام کار، تکه یا تکه هایی از پازل مذکور گم شده باشد! ظاهرا در این زمان، زحمات چند روزه و گاه چند ماهه ی شما از بین می رود، اما برای هر مشکلی راه حل هایی وجود دارد. به دو صورت می توان با این معضل مقابله کرد.
الف) راه های پیشگیری از گم شدن تکه های پازل شرکت آرت پازل:
۱) ابدا به ساکن پیشنهاد می نماییم که چیدن پازل بر روی یک میز بزرگ و کم استفاده انجام گیرد و از نزدیک شدن کودکان، حیوانات خانگی و خصوصاً دوستان شوخ طبع یا افراد خرابکار به آن میز ممانعت گردد تا از گم شدن تکه های پازل جلوگیری به عمل آید.
۲) بعد از برخاستن و ترک محل چیدمان پازل شرکت آرت پازل، حتما یک نگاه به صندلی و یا زیر میز بیاندازید و لباس خود را نیز تکان دهید.
۳) در صورت امکان از زمان شروع تا پایان چیدمان پازل، از جارو کردن و نظافت آن محدوده اجتناب ورزید.
۴) در زمان چیدن پازل، از پوشیدن لباس های گشاد (خصوصا در قسمت آستین ها) به شدت اجتناب ورزید. زیرا در اینصورت است که هنگام خم شدن روی میز و حرکت دست ها، تکه های پازل جابه جا شده و به روی زمین خواهند افتاد.

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی
خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

ب) راه حل تکه گم شده ی پازل:
عموما برای حل این مشکل دو راهکار کلی وجود خواهد داشت:
۱) کمپانی ادوکای اسپانیا و آرت پازل ترکیه، سیستمی طراحی نموده اند که طی آن، تمامی قطعات یک طرح پازل دارای نشانی و کد اختصاصی می باشند؛ برای مثال ستون ۵ و ردیف ۱۰، دارای شماره ترکیبی مانند E۱۰ می باشد که با پُر کردن فرم مربوطه در سایت شرکت ادوکا و اعلام این شماره و کد طرح که بر روی کیسه ی داخلی بسته آن نیز مشخص است، می توانید درخواست آن تکه پازل یا تکه های پازل گمشده را بدهید که به صورت رایگان برای شما به سراسر جهان ارسال خواهد شد.
۲) ساخت تکه گم شده ی پازل: اصلا تعجب نکنید! شما می توانید با یک ابتکار ساده تکه ی پازل گم شده خود را تولید نمایید. برای این امر می توانید از خمیر دوقلو میل پوکس که در بازار به خمیر دوقلو جلاسنج (با چسب دو قلو اشتباه نشود) معروف شده استفاده فرمایید.


این خمیر مخصوص دو قسمت دارد که یکی از آن قسمت ها سفت کننده یا هاردنر می باشد. با ترکیب این دو قسمت می توانید خمیری ایجاد نمایید که به سرعت خشک می گردد:
در محل خالی و در جایی که تکه پازل شما گم شده است ، مقداری از خمیر ترکیب شده به اندازه یک نخود قرار دهید و با دست آن را فشار دهید تا همسطح با پازل شما شده و شکل تکه گمشده ی پازل شرکت Art Puzzle را به خود بگیرد. پس از خشک شدن، شما شکل تکه پازل را ایجاد کرده اید. حالا با کمی حوصله، دقت و سلیقه می توانید آن قطعه را رنگ آمیزی نموده و طرح پازل را کامل کنید. به این ترتیب، نه تنها پازل خود را تکمیل فرموده اید بلکه تجربه ای هم در ترمیم تابلو های نقاشی یا عکس کسب کرده اید.
لازم به توضیح است که این خمیر را از تمام فروشگاه های فروش لوازم و مصالح ساختمانی و فروشگاه های رنگ و چسب می توانید به آسانی تهیه فرمایید.

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی

در اینجا توضیحات تکمیلی درباره ی این خمیر را ارائه می نماییم:
خمیر دوقلوی جلاسنج، بیشترین طرفداران خود را در میان مدل سازان، ماکت سازان، ترمیم کنندگان مجسمه و ظروف عتیقه، صنعتگران و ... دارد و همچنین در منزل برای انواع مصارف از جمله آب بندی حمام و دستشویی، پرکردن منافذ و شکاف ها، موارد ترمیمی، گل سازی و... مورد بهره برداری قرار می گیرد. به علاوه با توجه به خصوصیات منحصر به فرد خمیر دوقلو، قادر خواهید بود با استفاده از ذهن خلاق خود، موارد استفاده جدید و جالب و حتی هیجان انگیز و سرگرم کننده ای برای خمیر دوقلوی جلاسنج پیدا نمایید. از جمله دلایل محبوبیت خمیر دوقلوی جلاسنج می توان سهولت در استفاده، انعطاف پذیری، شکل پذیری فوق العاده، سختی و دوام صد ساله پس از خشک شدن، قابلیت های سنباده خوری و برش، خاصیت رنگ پذیری و کیفیت بالا را برشمرد.


سخن پایانی

در پایان این مقاله به شما عزیزان نوید می دهیم در آینده ای نه چندان دور تمامی محصولات برندهای معتبر در دنیا که به ساخت و طراحی پازل مشغول هستند را در مرکز خرید اسباب بازی دوزتوی مشاهده فرمایید تا در صورتی که هر زمان اراده کرده و یکی از طرح های شرکت های خاص را طلب نمایید در کمترین زمان ممکن امکان خرید اسباب بازی فکری را دارا باشید. طرح های شرکت آرت پازل هم اکنون به سادگی در دسترس شما گرامیان قرار دارد. اگر نیاز به کسب اطاعات بیشتر در زمینه پازل های شرکت Art Puzzle دارید می توانید با مراجعه به سایت دوزتوی به این مهم فائق آیید و آگاهی تان را در این زمینه چند برابر نمایید. برای خرید انواع Art Puzzle آرت پازل تنها کافی ست با ما تماس حاصل فرمایید.

خرید آرت پازل - انواع art puzzle | دوزتوی
تمامی حقوق این سایت متعلق به دوزتوی