خرید پازل - دوزتوی
تضمین بهترین کیفیت - دوزتوی
تضمین بهترین قیمت - دوزتوی
ضمانت بازگشت بالا - دوزتوی
ارسال به سراسر کشور - دوزتوی
مشاوره تخصصی
بررسی سلامت محصول

#با_هم_شکستش_می‌دهیم : خرید مطمئن با دوزتوی

به فروشگاه اسباب بازی دوز توی خوش آمدید. کادر حرفه‌ای و تخصصی دوز توی با افتخار اعلام می‌دارد که در این شرایط سخت نیز در کنار شما مخاطبان عزیز خواهد بود. با توجه به شرایط کنونی و صعب بودن خروج از منزل، این روزها، امر خرید کردن با یک چالش جدی مواجه شده است. دوز توی درصدد رفع این مشکل برآمده است. ما، دوز توی را به خانه‌ی شما خواهیم آورد. اما چگونه؟ کافی است از طریق انتخاب محصول از داخل وب‌سایت و یا تماس با فروشگاه و بهره‌گیری از راهنمایی پرسنل، محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید. همکاران ما در واحد فروش و پشتیبانی، تصاویر مربوطه را از طریق شبکه‌های پیام رسان و یا از طریق برقراری تماس تصویری، در اختیارتان قرار خواهند داد. پس از تایید نهایی، کالای انتخابی را برای شما ارسال خواهیم نمود. توجه بفرمایید که پس از انتخاب محصول، دوز توی با رعایت تمام نکات بهداشتی لازم، بسته شما را ضدعفونی خواهد کرد و سپس به دست شما خواهد رساند تا با اطمینان خاطر از آن استفاده کنید.

انواع پازل کمتر از ۱۰۰۰ (۲۶۰ و ۵۰۰ تکه)

پازل ساعتی 570 تکه طرح طلایی آرت پازل 4148
آرت پازل 500 تکه طرح yeah hey آیتم 4212
پازل ترفل 500 تکه طرح اسب گالوپینگ 37184
پازل 500 تکه پاناروما ترفل طرح میکی 29511
آرت پازل 260 تکه طرح تابستان
پازل 500 تکه ترفل کوه‌های تاترا 37117
آرت پازل 500 تکه طرح حیاط آیتم 4185
پازل ترفل 500 تکه طرح تاج محل آیتم 37164

انواع پازل ۱۰۰۰ قطعه

پازل 1000 تکه قوها، انعکاس فیل ها 0846
پازل 1000 تکه نقشه قدیمی جهان 2006
پازل ترفل 1000 قطعه طرح ادویه 10358
آرت پازل 1000 تکه طرح ارکستر آیتم 4362
آرت پازل 1000 تکه طرح جاز آیتم 4415
پازل 1000 قطعه غروب آفتاب بندر 0969
آرت پازل 1000 تکه طرح در سپیده دم 4382
آرت پازل 1000 تکه طرح لباس تابستانی 4332
پازل 1000 قطعه الویس پرسلی 0813
آرت پازل 1000 تکه طرح آسیا به اروپا 4480
پازل 1000 قطعه ملکه الیزابت 0919
آرت پازل 1000 تکه طرح اسب سیاه آیتم 4376
آرت پازل 1000 تکه طرح کتابخانه آیتم 4379
آرت پازل 1000 تکه طرح نامه ها به معشوق
پازل ترفل 1000 تکه طرح قهوه 10359
پازل 1000 قطعه آفرینش 2016
پازل 1000 تکه ویولونیست آبی 0852
آرت پازل 1000 تکه طرح کولاژ استانبول
پازل ساعتی 570 تکه طرح طلایی آرت پازل 4148
آرت پازل 1000 تکه طرح میخانه (هازل)
پازل یوروگرافیک هزارتکه طرح فیل و بچه
آرت پازل 1000 تکه طرح turtle trainer آیتم 4452
آرت پازل 1000 تکه طرح گرگ و میش ولتا 4426

پازل با بیش از ۱۰۰۰ قطعه

سایر محصولات

بازی فکری دد دراپ (Dead Drop)
بازی مافیا One Night Ultimate Werewolf (گرگینه یک شبه)
عروسک پولیشی پو لباس قرمز
لگو داستان اسباب بازی ها اس وای sy6698c
بازی فکری جنگا (برج هیجان) کیف دار
بازی فکری پدر خوانده (Godfather)
بازی فکری لونا، برگردانی از بازی Snorta
عروسک خرس سبز قان قان
بازی فکری کاپوچین
ماشین اسباب بازی سمند قرمز
اکشن فیگور هالک
بازی فکری ددان
اسباب بازی نوزادی کروکودیل جدا شونده
بازی فکری پنج گنج (5 colors)
ماشین اسباب بازی تیبا صندوقدار مشکی
لگو ماشین میکسر (34 قطعه)
بازی فکری لوت (Loot)
اسباب بازی ماشین آمبولانس پلاستیکی زرد
سرگرمی واکنش
بازی فکری گربه های انفجاری
فیگور روبو داگ سگ های نگهبان
اسباب بازی سازه با دریل
بازی فکری گیم آو ترونز (game of thrones)
بازی فکری دکتر اکتشاف چهار نفره
لگو کوبی هلیکوپتر آتشنشان آیتم 1473
ماشین میکسر اسباب بازی
عروسک پولیش خرس تپلی
سر کلیدی لگو استار وارز (Chewbacca)
فیگور ببر
سرکلیدی نینجاگو لگو (Titanium)
نقاب هالک
عروسک روسی 2
بازی فکری استوژیت
عروسک خرس پولیشی کف پا پنجه ای 2
کلاه ایمنی اسکیت
بازی فکری UNO (اونو) 128 کارتی
عروسک خرس پولیشی سبز آبی
بازی دونفره واکنش بزرگ
بازی فکری مونوپولی (Monopoly)
لگو نکسونایت (nexo knight) آیتم QL043
بازی فکری جمعه بازار (CORINTH)
ست فیگور بن تن
لگو مینی فیگور بیوه سیاه جی سی 323
مکعب روبیک پنج در پنج (5 در 5)
عروسک پولیش گنجشک اشی مشی

دوزتوی، مرجع خرید پازل

خرید پازل: تخصص، دقت، آگاهی

پازل یا جورچین به دسته ای از وسایل سرگرم کننده اطلاق می گردد که در آن، تکه های بریده شده و منفصل از یک تصویر توسط یک فرد به هم متصل شده و شکل نهایی تشکیل می گردد. یک دسته اصلی پازل ها را پازل های منبت کاری شده می نامند. این نوع پازل شامل قطعات کوچکی می باشد که امکان دارد در اطراف، برآمدگی و یا فرو رفتگی هایی داشته باشد که هر برآمدگی می تواند در فرو رفتگیِ تکه ی مناسبی قرار گرفته و محکم شود و در نهایت استحکامی کلی بین قطعات ایجاد می گردد. بر روی هر تکه، قسمتی از یک تصویر بزرگ قرار دارد که با قرار گرفتن در کنار دیگر تکه ها، شکل اصلی کامل شده و پازل ساخته می شود. در دوره های گذشته پازل های منبتی روی چوب ساخته می شدند به طوری که بر روی چوب، عکس یا نقاشی چاپ می شد و سپس با اره مویی، آن را برش می دادند. خرید پازل: تخصص، دقت و آگاهی نیاز دارد.

خرید پازل | دوزتوی

خرید پازل | دوزتوی

امروزه تولیدکنندگان پازل بازی، عکس ها را روی مقوا و کاغذ مخصوص این کار چاپ می نمایند تا سریعتر، سهل تر و مقرون به صرفه تر بتوانند آن را تولید نمایند. طرح پازل ها می تواند مناظر طبیعی، ساختمان ها، حیات وحش و یا هر چیز دیگری باشند. امروزه کپیِ تابلو های معروف دنیا مثل مونالیزا، ونوس و... که بر روی پازل ها چاپ می شوند، طرفداران بسیاری دارد. برخی از شرکت ها تصاویر دلخواه شما را به صورت پازل درآورده و به شما ارائه می نمایند که البته چندان هم ارزان قیمت نخواهد بود.


پازل را بهتر بشناسیم

خرید پازل یک کار حرفه ای محسوب می شود و کسانی که به صورت تخصصی به بازی فکری پازل و جورچین علاقه دارند این نکته را می دانند که خرید پازل نیاز به دقت فراوانی دارد. از ابتدای تولید بازی پازل به صورت انبوه، این نکته رعایت شده که خرید پازل از طرف دوستداران این سرگرمی مفید با رغبت کامل به خرید بپردازند. ناگفته نماند که پازل به یک صنعت پول ساز بدل گشته است. به طور مثال فروش پازل ساخته شده می تواند یکی از راههای درآمد زایی به حساب آید. یا مثلا چاپ عکس روی پازل می تواند برای کسانی که در صنعت چاپ مشغول به فعالیت هستند، یک کار پر درآمد شمرده شود. امروزه پازل به دنیای اینترنت نیز راه پیدا کرده است و خرید اینترنتی پازل یکی از راههای خرید پازل از هر فروشگاه اینترنتی پازل محسوب می گردد.

خرید پازل | دوزتوی

خرید پازل | دوزتوی

پازل برای تمامی سنین یک بازی فوق العاده مفید می باشد. از خردسالان تا افراد مسن، همگی می توانند خود را با بازی پازل سرگرم کنند. بازی پازل کودکان و پازل کودکانه برای رده های سنی مختلف می تواند جذابیت های خود را داشته باشد. پازل سه بعدی چوبی، پازل چهره، پازل عکس شخصی، پازل منظره، پازل عکس، پازل چوبی عادی، و ... برای کودکان بسیار مطلوب و مفید به فایده خواهد بود. اما برای خرید پازل برای کودکان نیاز به آگاهی در مورد نحوه ی خرید پازل و چگونگی انتخاب پازل مناسب برای کودکان خواهید بود. ما در این مقاله تلاش می کنیم تا اطلاعاتی مفید در رابطه با خرید آنلاین پازل، خرید پازل چوبی، انواع بازی های پازلی، پازل برای کودکان و سایر موارد اینچنینی را به شما عزیزان منتقل کنیم.

فروش بهترین برند پازل در فروشگاه اسباب بازی دوزتوی

اسباب بازی پازل دارای برند های متعددی است و هر کدام از این انواع برند پازل طرفداران اختصاصی خود را دارا می باشد. به فرض عده ای که پازل های ترفل را می پسندند با این برند لهستانی خود را سرگرم می کنند ابدا به سراغ برند پازل ادوکا نخواهند رفت. برند پازل به مانند یک تیم فوتبال می باشد و هواداران آن به هیچ وجه به سراغ طرفداری از تیم حریف نخواهند رفت. فروشگاه اسباب بازی دوزتوی با آگاهی از این موضوع مهم تلاش کرده است تا همواره جدیدترین و خاص ترین پازل های موجود در دنیا را به فروشگاه اینترنتی اسباب بازی خود وارد کند تا کاربران ش هر آنچه از پازل بخواهند را به راحتی در دسترس ببینند. فروش پازل های خاص می تواند سبب شود تا کاربران یک سایت به مراتب افزایش یابند. فروش بهترین برند پازل در فروشگاه اسباب بازی دوزتوی با قیمت های کاملا منصفانه انجام می گیرد تا همواره به تعداد مشتریان خرید پازل های خاص، خرید پازل گرگ، خرید پازل ساختنی، خرید پازل گربه، خرید پازل سخت، خرید پازل نقاشی های معروف، خرید پازل کوچک، خرید پازل ونگوگ، و ... افزوده شود. یکی از بیشترین نمونه از پازل ها که با استقبال بسیار زیادی هم مواجه شده است بی شک پازل نقشه جهان می باشد. برای خرید پازل نقشه جهان با تیم پشتیبانی فروشگاه اسباب بازی دوزتوی تماس حاصل کنید تا در کمترین زمان ممکن این پازل را درب منزل تحویل بگیرید. مدیریت اسباب بازی فروشی دوزتوی فروش بهترین برند پازل را با جمع آوری کلکسیونی کم نظیر از برند هایی مانند انواع پازل یوروگرافیک، پازل ترفل trefl،

آرت پازل، پازل ادوکا Educa، و انجام می دهد. حال اگر به عنوان مثال چنانچه قصد خرید آرت پازل - انواع art puzzle را دارید می توانید امیدوار باشید پس از ورود به سایت خرید اسباب بازی دوزتوی انواع مدل های آرت پازل - انواع art puzzle را مشاهده کنید و از بین طرح های منحصر بفرد این برند پازل، خاص ترین نمونه را برای خود خریداری نمایید. هر کدام از برند های پازل در دنیا دارای یکسری خدمات اختصاصی می باشند. به طور مثال می توان گفت که شما پس از خرید انواع پازل ادوکا Educa پازل خریداری شده را تا حدود زیادی ضمانت شده خواهید داشت. زیرا که برند پازل ادوکا Educa اسپانیا شرایطی را فراهم کرده است که در صورت گم شدن قطعه ای از هر کدام پازل های فروخته شده از طرف این کمپانی، پس از دریافت درخواست مشتری برای قطعه ی گم شده سریعا این امر انجام پذیرفته و در کمترین زمان ممکن مشتری می تواند قطعه سفارش داده شده را دریافت نماید. یکی از پیشنهادات کارشناسان دوزتوی برای کسانی که در پی داشتن پازل هایی با چهره ی اشخاص معروف دنیا هستند خرید پازل یوروگرافیک Eurographics می باشد. انواع پازل یوروگرافیک Eurographics با موضوع سلبریتی به دوستداران این سبک از خرید پازل عرضه می شود که سبب شادابی و مسرت ایشان را نیز به خوبی فراهم می آورد. به دوستان خود که برای خرید انواع پازل اصل و اوریجینال لحظه شماری می کنند یادآوری کنید که فروش بهترین برند پازل در فروشگاه اسباب بازی دوزتوی انجام می گیرد.


خرید پازل | دوزتوی
خرید پازل | دوزتوی

خرید آنلاین پازل

امروزه خرید اسباب بازی اینترنتی در تمامی نقاط کشور به خوبی جا افتاده است و بسیاری از هموطنان مان برای خرید اسباب بازی به یک سایت خرید اسباب بازی مراجعه می کنند و خرید اسباب بازی و یا خرید بازی فکری مورد نظر خود را به پایان می رسانند. همانطور که بیان شد اسباب بازی پازل به واقع یکی از انواع اسباب بازی ست که در تمام دنیا دارای طرافداران بسیار زیادی می باشد. در کشور ما نیز دوستداران این اسباب بازی بسیار زیاد هستند و درضمن عزیزانی که خرید آنلاین پازل را به خرید حضوری پازل از یک فروشگاه پازل ترجیح می دهند، اندک نیستند. خرید پازل از فروشگاه اینترنتی پازل دارای نکات مثبتی می باشد که به ذکر آن ها خواهیم پرداخت. هنگامی که به یک سایت خرید اسباب بازی مانند دوزتوی مراجعه می کنید می توانید با فراغ بال به بررسی تمامی انواع پازل موجود در این فروشگاه اسباب بازی بپردازید و در صورت لزوم به مقایسه ی هر کدام از پازل ها به به یکدیگر مبادرت ورزید و پس از اطمینان از مناسب بودن پازلی که انتخاب نموده اید، مراحل خرید پازل را به اتمام برسانید. به آگاهی شما عزیزان می رسانیم که کارشناسان سایت خرید اسباب بازی دوزتوی به صورت بیست و چهار ساعته در خدمت شما عزیزان هستند تا تمامی

اطلاعات مورد نیاز تان را به صورت جامع و کامل در اختیار تان گذارند. این کارشناسان خبره به خوبی به شما خواهند گفت که آیا پازلی که انتخاب کرده اید مناسب هست یا خیر. بالاخص برای خرید پازل برای کودکان می بایست نکات مهمی را در نظر داشت که مسائل ایمنی کودکان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است. خرید پازل برای هر رده ی سنی دارای نکات مختص به همان دسته هست و تلاش کنید تا به هنگام خرید آنلاین پازل این موارد را به خوبی لحاظ کنید. در حال حاضر خرید پازل بزرگ، فروش پازل آنلاین، خرید پازل پانوراما، فروش پازل ارزان، خرید پازل حیوانات، خرید پازل جیگساو، خرید پازل طرح اسب، خرید پازل جعبه ای، خرید پازل طبیعت، خرید پازل جورچین، خرید پازل عاشقانه، و ... در فروشگاه اسباب بازی دوزتوی با کمترین میزان صرف انرژی انجام می گیرد. به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم برای یک بار هم که شده اگر نیت خرید آنلاین پازل را در دل دارید به روشگاه اسباب بازی دوزتوی مراجعه نمایید و از امکانات موجود در این سایت بهره مند شوید. چه بسا مشتریانی بوده اند که با یک بار خرید اسباب بازی از سایت دوزتوی مشتری دائمی این اسباب بازی فروشی شده اند و جزو همراهان همیشگی دوزتوی به شمار می روند.


خرید پازل | دوزتوی
خرید پازل | دوزتوی
خرید پازل | دوزتوی

خرید پازل ارزان

در اکثر فروشگاه های اسباب بازی می تواناید دسته های مختلف اسباب بازی را با قیمت های متفاوت پیدا کنید. پازل نیز از این قاعده مستثنی نیست. در حال حاضر با توجه به گستردگی مدل های پازل های موجود در بازار، بسیاری از کمپانی ها اقدام به تولید پازل های بسیار بی کیفیت کرده اند که به سلامتی افراد ضربه می زنند. این پازل های غیر استاندارد سبب ایجاد حساسیت های پوستی یا تنفسی می شوند. خرید پازل ارزان قیمت با خرید پازل بی کیفیت بسیار متفاوت است. چه بسا خرید پازل قیمت مناسب بتواند به شما عزیزان کمک بیشتری کند تا یک پازل متناسب با خواسته تان را در اختیار بگیرید. مسلما پازل های بسیار خوبی در بازار یافت می شوند که دارای قیمت چندان بالایی نیز نیستند. نکته اینجاست چنانچه به دنبال خرید پازل های خاص، خرید پازل خارجی، خرید پازل حرفه ای و ... هستید نمی توانید با قیمت های بسیار پائین به این مهم دست یابید. نمی توان انتظار داشت که یک پازل ترفل لهستان دارای قیمتی بسیار نازل باشد. این کار ابدا امکانپذیر نیست.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

توضیحات برای عکس ثبت نشده

دوزتوی به شما عزیزان اطمینان می دهد که با قیمت های منصفانه به انجام می رساند تا شما عزیزان بتوانید پازل هایی را که دوست دارید در کنار خود ببینید. ولیکن همانطور که بیان کردیم خرید پازل ارزان با خرید برند های معتبر جهان، فروش پازل بزرگ، فروش پازل پانوراما، و ... در تضاد است. مثلا فروش پازل نقاشی های معروف، فروش پازل نقشه جهان، و فروش پازل ونگوگ از طریق دوزتوی؛ این سایت خرید و فروش پازل با قیمت های کاملا منصفانه به انجام می رسد. این قیمت گذاری ها با کمترین میزان سود در نظر گرفته شده است تا دوزتوی بتواند خود را در کنار شما دوستداران پازل ببیند. دوزتوی در حال حاضر خود را به عنوان جامع ترین مرکز فروش پازل در مشهد، بزرگترین مرکز فروش پازل در اصفهان، بی بدیل ترین فروشگاه پازل در یزد، خاص ترین فروشگاه پازل در اهواز و خوزستان، کامل ترین فروشگاه پازل در تبریز و آذربایجان شرقی، بهترین مرکز فروش پازل در تهران، اصلی ترین فروشگاه پازل در شیراز، و نامدارترین فروشگاه پازل در کرمان به هموطنان خود شناسانده است و در تلاش است تا به بهترین شکل ممکن پاسخگوی این لطف خداوند متعال و اعتماد کاربران ش باشد. به زودی دوزتوی، مرجع خرید پازل در تمام کشور خواهد شد. این فروشگاه پازل های بزرگ را تنها نگذارید تا همواره بهترین طرح های پازل را به شما عزیزان عرضه بدارد.

سخن پایانی

در پایان این نوشتار یادآوری می کنیم که خرید پازل و سرگرمی و بازی با این نوع اسباب بازی می تواند ساعاتی خوش را برای شما عزیزان فراهم آورد. خرید پازل های زیبا می تواند زندگی شما عزیزان را زیبا و نورانی کند. خرید پازل موجبات کشف نقاط قوت ذهنی تان را فراهم می کند تا دریابید قدرت بی کران خویش را. با دوزتوی، مرجع خرید پازل همراه باشید تا این فروشگاه فروش پازل بهترین ها را تقدیم حضورتان کند. فروشگاه اسباب بازی دوزتوی علاوه بر فروش انواع پازل با برند های گوناگون اسباب بازی مناسب کودک دو ساله، اسباب بازی کودک سه ساله، اسباب بازی آهنربایی، اسباب بازی مناسب نوزادان، اسباب بازی مغناطیسی، انواع خرس عروسکی ولنتاین، اسباب بازی مگنتی، اسباب بازی کوبی، اسباب بازی پلی موبیل، و ... را نیز عرضه می کند تا بتواند تمامی سلایق و خواسته های مراجعین خود را به خوبی پوشش دهد. تیم پشتیبانی دوزتوی به صورت شبانه روزی آماده ی پاسخگویی به شما عزیزان و همراهان می باشد.

توضیحات برای عکس ثبت نشده