درباره ما تماس با ما
توضیحات برای عکس ثبت نشده

روز جهانی فکر کردن

فکر کردن از کودکی تا کهنسالی

فکر چیست؟ تفکر کدام است؟ انسان فکور کیست؟ چه شد که روزی به عنوان روز جهانی فکر کردن در تقویم بشر به ثبت رسید؟ کسی نمی داند منشاء فکر کردن کجاست و چه روی می دهد تا تفکر آغاز گردد. فکر می آید، جاری و ساری ست در تمامی لحظات زیستن یک انسان. انسان به فکر کردن، زنده است. فکر کردن، انسان را به مرزهای رؤیا می برد. فکر کردن و اندیشیدن، انسان خاکی را به سرزمین های مملو از شور و نور رهنمون می سازد. فکر از اوان کودکی، ذهن را به خود مشغول می کند و در واقع انسان را به خود مشغول می سازد! فکر، توانش را دارد تا انسان را به عرش لایتناهی ببرد یا از آن سو، کوره راه های تاریک و ظلمانی را در پسِ گرده ی ذهن قرار دهد.

فکر کردن است که آینده را می سازد. آینده ی یک کودک با تفکر صحیح، درخشان می گردد و امید بخش. کودک را می بایست دریافت. فکرش را جهت داد. سمت و سو بخشید به سراپرده ی توده ی خاکستری ی پر ارزش درون جمجمه ی کوچک ش. جمجمه ای که دنیایی است بی مرز، به حد بی مرزینگیِ عشق ورزیدن و دوست داشتن، تا محدوده ی بی پایان پرستش خداوند. خداوندی که انسان را متفاوت گردانید با دیگر موجودات به واسطه ی اندیشیدن. از دولتِ فکر کردن است که انسان هویت می یابد. انسان به فکر کردن، پویا می گردد و سر زنده. نکته اینجاست که انسان باید از کودکی، فکر کردن و اندیشه ورزی را به صورت صحیح و اصولی و جهت دار بیاموزد تا عجین شود

توضیحات برای عکس ثبت نشده

با تفکر در تنهایی و در جمعِ جمیعِ اجتماعِ دیگر انسان ها. کودک با بازی کردن است که فکر کردن و حضور در جامعه ی انسانی را به آموزش می نشیند. بازی با انواع اسباب بازی برای کودکان راهی ست برای اینکه دریابند چگونگی زیستن در بزرگسالی و کهنسالی را. خرید اسباب بازی برای کودکان به صورت هدفمند می تواند ایشان را به دنیای فکر کردن وارد نماید. دوزتوی به عنوان بزرگترین فروشگاه اسباب بازی در اصفهان بر آن است تا بهترین نمونه های اسباب بازی در اصفهان را برای شما عزیزان به نمایش گذارد تا خاص ترین گزینه را انتخاب کنید و به کودکان خود هدیه نمایید. کودکان انتظار می کشند تا اسباب بازی جدید را در آغوش گیرند و تجربه ای تازه را دریابند.

دریافت هنر فکر کردن از طریق بازی با اسباب بازی

به واقع فکر کردن نوعی هنر است. هنری که زندگی ساز است و روح بخش و جان افزا. هنر فکر کردن، انسان را در جامعه به موفقیت خواهد رساند، چرا که با فکر کردن می توان از دیگران سبقت گرفت، دیگران را به احترام نهادن و ارج گذاشتن وادار نمود. هنر فکر کردن، زیبایی را به ارمغان می آورد برای انسان از ابتدای تاریخ بشری تا به امروز که گویند قرن فلز است و دود و آهن! دوزتوی به عنوان یک فروشگاه اسباب بازی در اصفهان و

بازی های فکری در اصفهان در تلاش است تا با راه اندازی جلسات مختلف برای کودکان، انواع روش های مفید برای فکر کردن را آموزش دهد و هنر فکر کردن را به این آینده داران و طلایه داران جامعه ی ایرانی بیاموزند. یکی از کارهایی که می توان در این رابطه انجام داد ارائه انواع بازی های فکری، انواع پازل، اسباب بازی مگنتی، پازل یوروگرافیک، اسباب بازی آهنربایی، کتاب کودک، اسباب بازی مغناطیسی، انواع لگو و ... است. دوزتوی

در شهرهای مختلف اقدام به لگو فروشی در اصفهان، لگو فروشی در تهران، لگو فروشی در مشهد، و لگو فروشی در شیراز نموده و بهترین برندهای لگو را در معرض خرید اسباب بازی لگو برای مشتریان خود قرار داده است. دوزتوی در روز جهانی فکر کردن تعدادی بازی فکری را در فروشگاه بزرگ اسباب بازی خود در اختیار شما قرار می دهد تا ضمن آشنایی با انواع اسباب بازی فکری، در صورت تمایل به خرید اسباب بازی برای همه اقدام نمایید.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

فکر کردن، فکر کردن، و باز هم فکر کردن

انسان دریافته است که برای ایجاد زندگی بهتر که منجر به آرامش و آسایش می گردد باید به فکر آینده باشد. حال است که آینده را می سازد. باید از اکنون و الآن بیشترین بهره را برد تا فردایی زیبا و مملو از نشاط و شادی فراهم گردد برای انسان. انسانی که غرق در اندیشیدن باشد و همیشه در فکر خود غوطه ور است کمتر به دیگران می پردازد، بیشتر در پی اصلاح رفتار و گفتار خویش است، قضاوت را ممنوع می کند برای خویش! قضاوت، ممنوع است برای انسان فکور. یافتن و دریافتن مشکلات زندگی ِ خود چنان زمان می طلبد که مجالی برای دخالت در امور دیگران را به انسان نمی دهد. روز جهانی فکر کردن می خواهد به ما یادآور کند که برای ایجاد زندگی ی انسانی، تفکر نیز است.

توضیحات برای عکس ثبت نشده

برای انسان شدن، فکر نیاز است و اندیشیدن به ورطه های فراموش شده ای که جامعه از آن گریزان است. فکر کردن پیش از حرف زدن چونان صعب و سخت شده است در جامعه ی امروزی که هر آن کس اندکی به رعایت این قانون مبادرت می ورزد به مثابه ی گوهری گران سنگ خودنمایی می کند. امید که تفکر را جایگزین هیجان های کاذب، فریادهای بی اساس، ادعاهای گزاف، نگاه های بیهوده، و غریوهای عبث کنیم. دوزتوی به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزانی ست که در پی بهتر شدن نحوه ی فکر کردن خود و دیگران به دنبال خرید اسباب بازی فکری هستید.

سخن پایانی

روز جهانی فکر کردن این مجال و این تذکر را به ما می دهد که اصلی ترین نیاز بشر فکر کردن است و اندیشه ورزی. فکر کردن از کودکی به بهترین نحو ممکن امکان شکل گیری دارد. با خرید اسباب بازی برای کودکان می توانید ایشان را رهنمون نمود به جهان فکر کردن. هنر فکر کردن را به کودکان می بایست آموخت. می باید پرورش و ارتقا داد این هدیٌتِ پر بها ی خداوند را. با ورود به سایت خرید اسباب بازی دوزتوی نسبت به خرید اینترنتی اسباب بازی اقدامات لارم را مبذول فرمایید. دوزتوی در خدمت شما عزیزانی است که به فکر کردن ارج می نهید.

تمامی حقوق این سایت متعلق به دوزتوی